Gökhan Tepeyle Ayla Çelik 14 Şubatta Palladium da

Ortak yaptıkları Türkan şarkısı ile 2012 yılında en iyi şarkı ödüllerini alan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik bu yıl da yine Demet Akalın'ın yorumladığı ve rekora koşan Ah Ulan Sevda isimli şarkıya birlikte imza attılar. Ebru Gündeş'in yeni albümü için de çok sayıda şarkı yapan ikili bu müzikal birlikteliklerini 12 Şubat Pazar günü Palladium AVM'de sahneye taşımaya hazırlanıyor...

08 Şubat 2017 Çarşamba 13:19
Gökhan Tepeyle Ayla Çelik 14 Şubatta Palladium da
GÖKHAN TEPE VE AYLA ÇELİK'LE ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLAMASI

İKİ ÜNLÜ SANATÇI HAYRANLARIYLA PALLADIUM'DA BULUŞUYOR

Sanat hayatının 20. yılını kutlayan ünlü sanatçı Gökhan Tepe ve Bağdat şarkısı ile en iyi şarkı ödüllerini toplayan Ayla Çelik yıllardır süre gelen besteci ve yorumcu birlikteliklerini sahneye taşıyorlar.

Ortak yaptıkları Türkan şarkısı ile 2012 yılında en iyi şarkı ödüllerini alan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik bu yıl da yine Demet Akalın'ın yorumladığı ve rekora koşan Ah Ulan Sevda isimli şarkıya birlikte imza attılar. Ebru Gündeş'in yeni albümü için de çok sayıda şarkı yapan ikili bu müzikal birlikteliklerini 12 Şubat
Pazar günü Palladium AVM'de sahneye taşımaya hazırlanıyor...

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek mini konser ve imza gününde hayranlarının karşısına çıkacak ikili, Palladium ziyaretçileri için özel sürprizler hazırladı. Yılın en romantik şarkısına imza atan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, şarkılarını bu kez sevgililer için söyleyecek.

Şarkılarının yanı sıra, soruları yanıtlayıp imza da dağıtacak olan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik'le bol sürprizli Sevgililer Günü etkinliğini kaçırmayın.

Yer: Palladium AVM
Tarih: 12 Şubat 2017 Pazar
Saat: 17.00-18.00

HAVADİSTÜRK 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv