Güneydoğu Traktör, Şanlıurfalı Çiftçileri Ağırladı

Case IH Şanlıurfa Bayisi Güneydoğu Traktör düzenlediği Tarla Tatbikatı etkinliğinde 2 gün boyunca bölge çiftçilerine tarım ve teknolojinin bir arada sunulduğu saha deneyimleri yaşattı...

09 Temmuz 2017 Pazar 03:18
Güneydoğu Traktör, Şanlıurfalı Çiftçileri Ağırladı
GÜNEYDOĞU TRAKTÖR ŞANLIURFALI ÇİFTÇİLERİ

“CASE IH TARLA TATBİKATINDA” AĞIRLADI


Case IH Şanlıurfa Bayisi Güneydoğu Traktör düzenlediği Tarla Tatbikatı etkinliğinde 2 gün boyunca bölge çiftçilerine tarım ve teknolojinin bir arada sunulduğu saha deneyimleri yaşattı.

HAVADİSTÜRK - ŞANLIURFA – 8 Temmuz 2017 - Profesyonel çiftçilerin öncelikli tercihi Case IH’in Şanlıurfa bayisi Güneydoğu Traktör, bölge çiftçilerini tarımda yaşanan yenilikleri paylaşmak üzere düzenlediği saha etkinliklerinde ağırladı. Viranşehir ve Siverek’te düzenlenen Tarla Tatbikatları’na Şanlıurfa ve çevre illerden yoğun bir katılım sağlandı.

Case IH Tarla Tatbikatları’na gösterilen yoğun ilginin, ürünü bire bir deneyimletme yaklaşımının doğruluğunu gösterdiğine dikkat çeken Güneydoğu Traktör’ün sahibi Şıhmüslüm Korkmaz, şunları söyledi:

“Tarla Tatbikatlarımıza katılan çiftçilerimizi Case IH’in Puma, Maxxum, Farmall, Farmall C, JXB, JX ve JXC serisi” traktörleriyle Viranşehir’de 15, Siverek’te ise 50 dönümlük alanlarda bir araya getirdik.

Çiftçilerimiz kendi çalışma alanları olan tarlada kendilerine sunduğumuz traktörlerin güç, performans ve yeteneklerini bire bir deneyimlemekten büyük keyif alıyorlar. Deneme sürüşleri sırasında gerek değişen ihtiyaçları konusunda bize bilgi veriyor, gerekse de bilgi almak istedikleri konuları bizlere danışıyorlar. Gösterilen yoğun ilginin etkinliklerin aslında çiftçimizle bir araya gelebileceğimiz en yararlı platform olduğunun kanıtı diye düşünüyoruz.

Tarla Tatbikatımıza katılım gösteren tüm çiftçilerimize teşekkür ediyor, en kısa zamanda kendilerini yeni saha etkinliklerinde ağırlamayı diliyoruz.” 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv