Hey Gidi Günler, Grand Pera Emek Sahnesi’nde!

Beyoğlu’nu özlenen kültür sanat ortamına kavuşturmayı hedefleyen Grand Pera, POPSAV işbirliğiyle düzenlenen Hey Gidi Günler konserinin 5’incisine ev sahipliği yapacak...

14 Ocak 2017 Cumartesi 11:07
Hey Gidi Günler, Grand Pera Emek Sahnesi’nde!
GRAND PERA EMEK SAHNESİ'NDE,
“Hey Gidi Günler Hey” Konseri...


Beyoğlu’nu özlenen kültür sanat ortamına kavuşturmayı hedefleyen Grand Pera, POPSAV işbirliğiyle düzenlenen Hey Gidi Günler konserinin 5’incisine ev sahipliği yapacak. 19 Ocak Perşembe akşamı Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilecek konserde; Gençlik Başımda Duman, Sessiz Gemi, Sen Bensiz Ben Sensiz, Çık Çık Ortaya Çık, Ateş Bacayı Sarmış, Seninle Bir Dakika gibi birçok unutulmaz parça seslendirilecek. Hakan Eren’in sunuculuğuyla saat 20:30’da başlayacak gecede; Banu Kırbağ, Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ercan Turgut, Ersan Erdura, Güzin ile Baha, Kartal Kaan, Melik Demirağ, Metin Ersoy, Sevda Karaca, Rana-Selçuk Alagöz ve Semiha Yankı sahne alacak.

HAVADİSTÜRK

Grand Pera; Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’nin en geniş cephe ve restore edilmiş en önemli tarihi bina kompleksine sahip Grand Pera; kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulan yeni nesil bir yaşam merkezi. Grand Pera, tarihi Cercle d’Orient binası, 1.250 m2’lik fuaye alanına sahip 600 kişilik Emek Sineması, toplam 800 kişilik 8 sinema salonu ve 1.400 kişiye ulaşan seyirci kapasitesiyle, İstanbul ve Türkiye’nin cazibe merkezlerinden biri olmayı hedefliyor. Grand Pera’da, Türkiye’de ilk defa açılan Madame Tussauds Müzesi’nin yanı sıra; zengin etkinlik programıyla sanatın her dalına hizmet verip ulusal ve uluslararası gösterilere ev sahipliği yapacak, 150 kişilik teleskopik oturma düzenine sahip tiyatro sahnesi yer alıyor. Pasaj anlayışıyla hayata geçirilen Grand Pera, çağdaş ve uluslararası standartlar ekseninde, Beyoğlu’nun bir dönemler kalite ve sanattan beslenen ruhunu yeniden canlandırmayı amaçlıyor.

www.grandpera.com
www.facebook.com/GrandPera
www.instagram.com/Grandpera 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv