İstanbul Gençlik Festivali 4/7 Mayıs'ta Yenikapı'da

4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yenikapı Meydanı’nda bir araya gelecek yaklaşık 300 bin genç son teknoloji gelişmeler ile hem öğrenecek hem eğlenecek!

26 Nisan 2017 Çarşamba 18:29
 İstanbul Gençlik Festivali 4/7 Mayıs'ta Yenikapı'da
Türkiye’nin En Kapsamlı Gençlik Festivalinde
Gençler Teknoloji ile Buluşuyor!

4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yenikapı Meydanı’nda bir araya gelecek yaklaşık 300 bin genç son teknoloji gelişmeler ile hem öğrenecek hem eğlenecek!

HAVADİS TÜRK - Festival kapsamında ortaokul, lise üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara yönelik birçok etkinlik yer alırken bir araya gelen gençler kendilerini bekleyen teknolojik birçok aktiviteyle keyifli vakit geçirme şansı yakalayacak. Son dönemde oldukça ilgi toplayan ve hayatımızda gün geçtikçe daha çok yer almaya başlayan sanal gerçeklik atölyeleri ise festival alanındaki en ilgi çekici etkinliklerden biri olmaya aday.

İstanbul Gençlik Festivali; ülkemizde gelişim götermeye başlayan ve dünyanın gelecekteki en önemli iş alanlarından biri olması beklenen, robotik çalışmaları hakkında katılımcıların deneyimleyebileceği ve bilgi sahibi olabileceği bir alana da ev sahipliği yapacak.

Futboldan, sanata, filmden, spora herkesin kendinden bir şeyler bulabildiği tek festival!

4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yenikapı Meydanı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek olan İstanbul Gençlik Festivali için hazırlıklar başladı. Spor, sanat, kültür, teknoloji ve daha birçok alanda onlarca etkinliğin gerçekleşeceği festival bu yıl yaklaşık 300 bin genci ağırlayacak.

İstanbul Gençlik Festivali; sivil toplum kuruluşları, yayınevleri, dergiler, üniversiteler, eğitim kurumları, öğrenci platformları, iş-kariyer, kamu ve spor kurumları, geleneksel sanatlar ve el sanatları alanlarında faaliyet gösteren 300 katılımcıyla, İstanbul’da 300 bin gence özel hazırlanan hem eğlendirici hem de öğretici en büyük etkinlik olacak.

Sosyal Medyada İGF’17
Resmi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/istgencfest
Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/istgencfest 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv