İstanbul’un iki yakasında Evrencan Gündüz rüzgârı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında genç müzisyen Evrencan Gündüz’ün sesi yankılandı. Önce Akbatı Gençbatı Festivali’nde sevilen şarkılarını seslendiren Gündüz, akşamüstü saatlerinde ise Akasya’da hayranlarıyla buluştu. Enerji dolu sahnesiyle en sevilen şarkılarını seslendiren Gündüz, yediden yetmişe tüm dinleyenlerini coşturdu.

20 Mayıs 2018 Pazar 18:22
İstanbul’un iki yakasında Evrencan Gündüz rüzgârı
Evrencan Gündüz Rüzgârı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında genç müzisyen Evrencan Gündüz’ün sesi yankılandı.

Önce Akbatı Gençbatı Festivali’nde sevilen şarkılarını seslendiren Gündüz, akşamüstü saatlerinde ise Akasya’da hayranlarıyla buluştu.

Enerji dolu sahnesiyle en sevilen şarkılarını seslendiren Gündüz, yediden yetmişe tüm dinleyenlerini coşturdu.

Müzik tarzı ve performansıyla son dönemde tüm dikkatler üzerine çeken Evrencan Gündüz, grubu Uzaylılar ile İstanbul’un iki yakasında hayranlarıyla buluştu. 19 Mayıs coşkusunu önce Akbatı Gençbatı Festivali’nde karşılayan Gündüz, ardından Akasya’da sevenleriyle en sevilen şarkılarını seslendirdi.

İki ayrı konserde de sevenlerinin yalnız bırakmadığı Evrencan ve Uzaylılar’a dinleyiciler tüm şarkılarda eşlik etti.

Anadolu funk ve blues müziğin genç temsilcilerinden Gündüz, “Herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı kutlu olsun. Böyle güzel bir günde sanat yapmak harika bir şey, kendimi çok iyi hissediyorum. Umarım uzun yıllar boyunca da enerjimiz hiç azalmadan şarkılarımızı söylemeye devam ederiz” dedi.

Minik hayranlarını sahneye davet eden ve onlarla birlikte dans edip zıplayarak şarkı söyleyen Gündüz, 19 Mayıs’ın coşkusunu tüm dinleyicilere yansıttı. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv