İttifak Holding; üç iştiraki ile MÜSİAD EXPO’ya katılıyor.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından her iki yılda bir düzenlenen uluslararası MÜSİAD EXPO’nun 16’ıncısı 9-12 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

08 Kasım 2016 Salı 07:49
İttifak Holding; üç iştiraki ile MÜSİAD EXPO’ya katılıyor.
İttifak Holding; üç iştiraki ile MÜSİAD EXPO’ya katılıyor.

Fuarda, İttifak Holding’i Selva Gıda, Seha Yapı ve İmaş Makine temsil edecek.

İttifak Holding, MÜSİAD’ın her iki yılda bir düzenlediği fuarda bu yıl inşaat, gıda ve makine sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren markalarıyla yer alıyor. Anadolu’nun markalaşmaya önem veren ve marka değerini her yıl daha da ileri taşıyan şirketlerinden olan İttifak Holding, uluslararası arenadaki iş birliklerine yenilerini eklemeyi hedefliyor. Bu çerçevede her dönem olduğu gibi 16. MÜSİAD EXPO’da da boy gösterecek olan İttifak şirketlerinden, Selva Gıda 1. Salon C09, Seha Yapı 2. Salon C04, İmaş Makine de 6. Salon G08’de yer alacak.

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila fuar ile ilgili olarak “Özellikle Orta Doğu, Afrika ve İslam ülkeleri ile olan ticaretimizin güçlendirilmesinde katkısı olan Müsiad Fuarını grup olarak önemsiyoruz. Binlerce işadamını bir araya getiren, ihracat, ithalat, yatırım ortaklıkları, teknoloji alışverişi gibi alanlarda uluslararası işbirlikleri ve ortaklıklara imkan sunan 16. MÜSİAD Expo Fuar’ının katılımcı firmalara yeni pazarlara girme fırsatı sağlayacağını düşünüyorum. Bu vesile ile Müsiad Expo’nun hepimiz için bereketli geçmesini temenni ediyorum” dedi.

Dünyanın kristal lezzet ödüllü ilk ve tek makarnası Selva’dan


Türkiye’nin markalı makarna ihracat lideri olan Selva Gıda; un ve makarnasının yanı sıra, buğday ruşeymi, yulaf ve buğday kepeğinden oluşan sağlıklı yaşam ürünleri, akıllı makarnalar, meyveli irmik, Anadolu lezzetleri gibi sektörünün en yenilikçi ürünlerini fuar katılımcılarıyla buluşturacak. Makarna alanında dünyanın kristal lezzet ödülüne sahip ilk ve tek markası olan Selva Gıda, geniş ürün yelpazesiyle yer alacağı fuar süresince ziyaretçilerine eşsiz lezzetlerinden de ikram edecek.

Değirmen makineleri ihracatında lider

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında faaliyetlerine başlayan İmaş Makine, 70’e yakın ülkede anahtar teslim buğday, mısır, arpa, çavdar, yulaf, nohut ve çavdar unu ile irmik fabrikaları kuruyor. İmaş Makine, 2016 yılında marka ailesine dahil ettiği Viteral markasıyla hayvan yemi makine ve ekipmanları da üretmeye başladı. Milleral markası ile ülkemizin değirmen makineleri ihracatında lider pozisyonda olan şirket, öğütme sektörünün yanında şeritli testere tezgahları sektöründe de faaliyet gösteriyor. İmaş, bu alandaki markası Cuteral ile ülkemizin ikinci büyük markası konumunda.

Anadolu’dan çıkarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İmaş Makine, son dönemde sektöre kazandırdığı yenilikçi çözümlerle dikkat çekerken fuarda, Milleral, Viteral, Cuteral markalarına ait ürünlerini potansiyel müşterilerine tanıtacak.

Konya’nın en büyük su temalı konut projesini İstanbul’da tanıtacak

Fabrikadan alışveriş merkezine, hastaneden okula, yol ve köprülerden konuta kadar farklı alanlarda bugüne kadar 120 proje, 3,5 milyon metrekarenin üzerinde inşaat gerçekleştiren ve 13 binden fazla aileyi daire sahibi yapan Seha Yapı, fuara 800 milyon TL yatırım değerine sahip Zermeram projesiyle katılıyor.

Fuarda Zermeram’ın dev proje maketini sergileyecek olan Seha Yapı, İstanbul’daki Konyalılara ve Konya’da yatırım yapmak isteyen yatırımcılara projesini tanıtacak.

Seha Yapı aynı fuarda; 3. Havalimanı, 3. Boğaz Köprüsü gibi bölgenin kaderini değiştirecek 1.156 konut, 209 dükkân ve 71 ofisten oluşan Başakşehir’in en büyük projesi olan 3. İstanbul’u da sergileyecek. Lansman öncesi, ön talep döneminde büyük bir ilgiyle karşılanan 3. İstanbul, Müsiad EXPO’da görücüye çıkacak. 

havadistürk

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv