Mustafa Ceceli ve İrem Derici'yi Takdir Ediyorum

Adana'nın en büyük alışveriş merkezi M1 Adana AVM, önceki gün usta sanatçı Ahmet Selçuk İlkan ve Çiğdem Tunç'u ağırladı.

14 Mart 2017 Salı 11:38
 Mustafa Ceceli ve İrem Derici'yi Takdir Ediyorum
AHMET SELÇUK İLKAN:
ZEKİ MÜREN VE BÜLENT ERSOY ESERLERİMİ OKUDU
BU KİME NASİP OLUR

Adana'nın en büyük alışveriş merkezi M1 Adana AVM, önceki gün usta sanatçı Ahmet Selçuk İlkan ve Çiğdem Tunç'u ağırladı.

HAVADİS TÜRK - Organizasyonunu Banu Noyan'ın gerçekleştirdiği etkinlikte Çiğdem Tunç ve unutulmaz şarkıların yazarı, müzisyen, şair Ahmet Selçuk İlkan sazlı sözlü eğlencede Adanalılarla buluştu.

Yazdığı şarkı sözleriyle müzik dünyasına damga vuran ve unutulmaz şiirlere imza atan Ahmet Selçuk İlkan, en sevilen eserlerini bu kez M1 Adana ziyaretçilerine sundu.

Adanalılar, Ahmet Selçuk İlkan ve orkestrası ile şiirin ve müziğin tadına varırken, Çiğdem Tunç'un muhteşem sohbeti ile keyiflendi.

ÖLMEDEN ÜLKEM İÇİN BİR MARŞ YAZMAK İSTEDİM

Ahmet Selçuk İlkan, Adana'da yeni projesini de açıkladı. Türkiyem isimli bir marş yazdığını söyleyen sanatçı, "Ölmeden önce vatanıma bir marş yazmak istedim. 20 sanatçı da bu marşı seslendirdi. Yakında çıkacak. Ama size sürpriz yapıp burada ilk kez seslendiriyorum" diyerek Türkiyem marşını okudu.

MUSTAFA CECELİ, İREM DERİCİ ŞARKILARIMI OKUSUN İSTERİM
Yazdığı şarkı sözlerini Türkiye'nin en önemli isimlerinin okuduğu Ahmet Selçuk İlkan, "Zeki Müren, Bülent Ersoy gibi isimler yazdığım eserleri seslendirdi. Bu kime nasip olur. Benim içim büyük mutluluk. Tabii gençleri de takdir etmek lazım. Mustafa Ceceli, Merve Özbey, İrem Derici gibi isimleri çok takdir ediyorum. Şarkılarımı onlarla paylaşmak isterim.

İLYAS YALÇINTAŞ ÇOK İYİ ŞARKI YAZIYOR, GELECEĞİ PARLAK
Ayrıca İlyas Yalçıntaş'ın şarkı sözlerini çok beğeniyorum. Geleceği çok parlak bir yetenek" dedi.

Ahmet Selçuk İlkan, Çiğdem Tunç ile yaptığı yaptığı yarışmayı kazananlara, yeni çıkan albümünü ve kitabını hediye etti.

ÇİĞDEM TUNÇ VE AHMET SELÇUK İLKAN'LA SAZLI SÖZLÜ EĞLENCE

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ahmet Selçuk İlkan ve Çiğdem Tunç, Adanalılardan büyük ilgi gördü.

Ahmet Selçuk İlkan, "Adana'da aşık oldum ve ezbere bildiğiniz şarkı sözleri ile şiirleri yazdım. Adana benim için ilham kaynağı" diyerek Adana'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İmza günü sonunda M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, ünlü sanatçılara ve tüm ekibe Adana kebabı ikram etti. Kebaba dayanamayan Ahmet Selçuk İlkan ve Çiğdem Tunç, "İstanbul'da verdiğimiz kiloları Adana'da aldık" dedi.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv