Ömer Döngeloğlu İle Ramazan Sohbeti M1 Konya'da

Konya'nın en büyük alışveriş merkezi M1 Konya AVM, Ramazan Etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu'nu ağırlıyor. Ömer Döngeloğlu, 11 Haziran Pazar günü M1 Konya Alışveriş Merkezi'nde Konyalılarla buluşuyor.

08 Haziran 2017 Perşembe 12:39
Ömer Döngeloğlu İle Ramazan Sohbeti M1 Konya'da
ÖMER DÖNGELOĞLU İLE RAMAZAN SOHBETİ M1 KONYA AVM'DE

İLAHİYATÇI ÖMER DÖNGELOĞLU RAMAZAN AYINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ YANITLIYOR

ÖMER DÖNGELOĞLU İLE RAMAZAN SOHBETİNİ KAÇIRMAYIN


HAVADİSTÜRK - Konya'nın en büyük alışveriş merkezi M1 Konya AVM, Ramazan Etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu'nu ağırlıyor. Ömer Döngeloğlu, 11 Haziran Pazar günü M1 Konya Alışveriş Merkezi'nde Konyalılarla buluşuyor.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek etkinlikte Ömer Döngeloğlu, keyifli sohbetinin yanı sıra katılımcıların sorularını yanıtlayacak.
11 ayın sultanı Ramazan'ın manevi atmosferinde yapılacak olan sohbette, Ömer Döngeloğlu, Hz. Muhammed'in hayatından kesitler de anlatacak.

"Ramazan ayında nasıl davranmalıyız, orucu ne bozar, günahlarımızı affettirmek için neler yapmalıyız, oruç bozmanın cezası nedir" gibi merak ettiğiniz soruların yanıtını almak için Ömer Döngeloğlu ile Ramazan Sohbeti'ni kaçırmayın.

Ücretsiz olan etkinlikte merak ettiğiniz tüm soruları sormak için 11 Haziran Pazar günü M1 Konya Alışveriş Merkezi'nde buluşalım.

Yer: M1 Konya Alışveriş Merkezi
Tarih: 11 Haziran 2017 Pazar
Saat: 15.00
Bilgi: Banu Noyan İletişim-Organizasyon 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv