Profilo AVM'den bedava sinema!

Hükümdar Ziyad Han'ın oğlu ile keşişin kızının imkansız aşkını konu alan ''Mahmut ile Meryem'' filmini bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Profilo Sinemaları facebook sayfasının takipçisi olmak.

01 Nisan 2013 Pazartesi 09:25
Profilo AVM'den bedava sinema!

Profilo Sinemaları facebook takipçilerine ÜCRETSİZ BİLET dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta Profilo Sinemaları takipçileri ‘Mahmud ile Meryem’ filmini ÜCRETSİZ izleyebilecek. Siz de Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girin vizyondaki en güzel filmleri bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izleyin.

Sinemaseverlerin buluşma noktası Profilo Sinemaları, sosyal medyada çığır açacak kampanyalara devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve kurgusuyla göz dolduran, ‘Mahmud ile Meryem’ filminin bir seansını tamamen facebook takipçilerine ayırıyor.

01 – 07 Nisan tarihleri arasında Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, filmle ilgili soruları doğru yanıtlayan her 50. kişiye, 10 Nisan 2013 saat 19:15’de gerçekleşecek ‘Mahmud ile Meryem’ filmi özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye! Bedava biletleri paylaşmak için uygulamaya facebook’daki yakın arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

bsnods

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv