Reto Ziegler’i konuk etti.

Üç büyüklerin hijyen sponsoru olan Sealed Air’in iş birimi Diversey, EDT Expo fuarındaki standında Fenerbahçe’nin ünlü futbolcuları Pierre Webo ve Reto Ziegler’i konuk etti.

29 Mart 2013 Cuma 22:07
Reto Ziegler’i konuk etti.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen EDT Expo 2013 fuarı bugün en ünlü misafirlerin ağırladı. Dünyaca ünlü Sealed Air’in iş birimi Diversey, hijyen sponsoru olduğu üç büyüklerden Fenerbahçe’in iki önemli ismini standında ağırladı.

Ünlü futbolcular Webo ve Ziegler, Sealed Air standında Instapak 901 sistem ambalaj köpük makinesinde ayak izlerini çıkarttılar ve bu ayak izlerini imzalayarak hayranlarına hediye ettiler.

Stant içerisinde eğlenceye hız kesmeden devam eden ünlü futbolcular Taski Swingo 5000 büyük, binicili otomatik yer yıkama makinesine binerek hünerlerini sergilediler. Ünlü futbolcu Ziegler “Webo ve benim için burada olmak memnuniyet verici. Sponsorumuz Diversey’e çok teşekkür ediyoruz. Futbolun dışına çıkmak ve farklı bir şeyler yapmak bizim için de iyi oldu. Bunun için Diversey’e teşekkürler.” dedi.

Sempatik tavırlarıyla stantta bulunan ziyaretçilerin gönlünü fetheden Webo ve Ziegler, stantta bulunan ziyaretçiler ve basınla sohbet ettikten sonra fuardan ayrıldılar. Sealed Air’in Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Genel Müdürü Cem Yengül “Sealed Air iş birimi Diversey olarak Türkiye’nin sporuna her zaman destek vereceğiz.” dedi.

Sealed Air Hakkında:
Sealed Air, gıda güvenliği, tesis hijyeni ve ürün korunması alanlarında yeni küresel liderdir. Instapak® markalı köpük ambalaj sistemi, Cryovac® markalı gıda paketleme çözümleri ve Diversey® markalı temizlik ve hijyen çözümleri gibi geniş çapta tanınan ve yenilikçi markaları ile Sealed Air, müşterilerine ölçülebilir bir işletme değeri sağlar, tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltir ve gelecek kuşaklara daha sağlıklı ve daha temiz bir dünya sunmak hususlarına bağlılığını sürdürür. Sealed Air, 2012 yılında 7.6 milyar $ ciroya ulaşmış, 175 ülkede müşterilerine hizmet vermekte ve yaklaşık 25.000 çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv