Serpil'i Konserden Çok, Uçmak Yordu!

Başarılı sahnesi,güçlü yorumu ve muhteşem sesiyle dinleyenleri büyüleyen sanatçı Serpil EFE, gökyüzünde konserden konsere uçarken klipleri de, ulusal müzik kanallarında dönmekte, türküleri her hafta radyo kanallarında listenin zirvesine koşmakta...

05 Mart 2017 Pazar 05:28
Serpil'i Konserden Çok, Uçmak Yordu!
Serpil'i Konserden Çok, Uçmak Yordu!

Anadolu halk ozanlarının gönül sözüyle yaktığı türküleri aşkla okuyan, sevilen T.H.M sanatçısı Serpil EFE'nin baharın gelmesiyle birlikte yaz sezonu konser ajandasında yer kalmadı. İstanbul'dan Antalya'ya, Kelkit vadisinden Fransa'ya, Frankfurt'tan Belçika'ya yoğun konser trafiği yaşayan sanatçı Serpil EFE Türkiye de ve Avrupa da televizyon ve radyo kanallarında programlara konuk olmaya fırsat bulamaz oldu.

HAVADİS TÜRK - S
evilen sanatçı Serpil EFE,yoğun konser ve sahne programı dolayısıyla haftanın enaz beş gününü gökyüzünde bulutların üzerinde geçirmekte,program yoğunluğundan dolayı da yorgun düşmekte.

Başarılı sahnesi,güçlü yorumu ve muhteşem sesiyle dinleyenleri büyüleyen sanatçıSerpil EFE, gökyüzünde konserden konsere uçarken klipleri de, ulusal müzik kanallarında dönmekte, türküleri her hafta radyo kanallarında listenin zirvesine koşmakta...

Türk Halk Müziğinin başarılı kadın seslerinden sevilen sanatçı Serpil Efe, Mart ayının ilk haftasından itibaren Haziran ayına kadar vereceği konser listesi...:

Konserler:

11 Mart-Kroisos Wedding Hall -Antalya
25 Mart - BamTeli Türküevi - Saarbrücken - Almanya
31 Mart - Star Türküevi - Frankfurt
01 Nisan - Star Türküevi - Frankfurt
7 Nisan - Munzur Türküevi Dortmound/Almanya
21 Nisan - Köz Restaurant Berlin
22 Nisan - Serpil EFE Berlin de.
29 Nisan - Can Türküevi - Karlsruhe - Almanya

Türküleri yanık sesiyle gönüllere yakan sevilen sanatçı Serpil EFE'nin güncel konser ve sahne programlarını takip etmek ve doğrudan bilgiye ulaşmak isterseniz eğer web ve sosyal medya hesaplarından çok rahat ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya:
İnstagram
Facebook
Facebook Fan

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv