Türk Fenomenler Partide Buluştu

Dünyaca ünlü bloggerları ve sosyal medya fenomenlerini 18 - 19 Nisan’da İstanbul’da bir araya getirecek INFLOW Travel Summit 2017 öncesinde, Türk influencer’lar tanışma partisinde buluştu.

07 Mart 2017 Salı 14:57
Türk Fenomenler Partide Buluştu
Türk Fenomenler Partide Buluştu

Dünyaca ünlü bloggerları ve sosyal medya fenomenlerini 18 - 19 Nisan’da İstanbul’da bir araya getirecek INFLOW Travel Summit 2017 öncesinde, Türk influencer’lar tanışma partisinde buluştu.

HAVADİS TÜRK - F
otoğraf, video ve yazılarıyla tüm dünyada milyonlarca kişinin seyahat tercihine yön veren içerik yaratıcıları, bloggerlar ve sosyal medya fenomenlerini İstanbul’da bir araya getirecek INFLOW Travel Summit 2017 öncesinde, Türk influencer’lar tanışma partisinde buluştu. INFLOW tarafından Beşiktaş’taki Capricorn Restaurant’ta düzenlenen Kick-Off Party’de, 18 - 19 Nisan’da gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili mini bir sunum yapıldı. Influencer’lar arasında keyifli sohbetlerin gerçekleştiği tanışma partisinin ikincisi de, ilerleyen tarihlerde yapılacak.

30 ülkeden 250 influencer
Dijital pazarlama dünyasını seyahat özelinde ele almaya hazırlanan INFLOW Travel Summit 2017’ye, 30 ülkeden seyahat dünyasına yön veren 250 ismin katılması bekleniyor. Türk Havayolları ve TAV ana sponsorluğunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB’ın desteğiyle gerçekleştirilecek etkinliğin ilk gününde, sunum, panel ve yaratıcı çalışmalarla yeni seyahat trendleri paylaşılacak.

Katılımcılar ikinci günde ise, B2I (Business-to-Influencer) toplantılarında dijital platformun öncüleri, sektör profesyonelleri ve marka temsilcileriyle bir araya gelecek.

INFLOW (Influencers of the World), iş ortağı olduğu markaları, tüm dünyadan blogger’lar, dijital influencer’lar, sosyal medya içerik yaratıcıları ve dijital trendsetter’lar ile aktif olarak buluşturan bir platformdur. Afşın Avcı ve Emre Gelen tarafından kurulan platform, Nisan 2016’da çalışmalarına başlamıştır.

INFLOW Summits, markaları influencer’lar ile bir araya getiren uluslararası ölçekte zirveler düzenlemektedir. Seyahat, moda, yemek, teknoloji ve dijital pazarlamada değer yaratmak için yeni yöntemlerin önünü açan INFLOW, dünyanın her noktasından doğru dijital influencer’lar ile buluşma fırsatı yaratmaktadır. 


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv