İmparatordan Ferman Toprak’a baba tüyolar

Kız çocuğunun aileye bereket getirdiğini dile getiren usta sanatçı İbrahim Tatlıses başarılı şarkıcıya 'Allah inşallah doğacak olan kızının mürvetini de görmeyi sana nasib etsin' dedi. Ferman Toprak da usta isme teşekkürlerini sunarak 'İbrahim ağabeyim hem duayen bir sanatçı; hem de çok iyi bir baba. Onun tecrübelerine ihtiyacım vardı.Ağabeyim bana çok güzel tüyolar verdi' diye konuştu.

13 Mart 2018 Salı 11:57
İmparatordan Ferman Toprak’a baba tüyolar
İMPARATOR İBRAHİM TATLISES'DEN BABALIK TÜYOSU!

Fantezi müziğin sevilen ismi Ferman Toprak, Ege’ye yerleşen usta sanatçı İbrahim Tatlıses’i İzmir’deki mekanında ziyaret etti.

1.5 ay sonra ilk kez baba olmanın heyecanını yaşayacak olan Ferman Toprak’a imparator öğütler de verdi.

Tatlıses,yakın zamanda dünyaya kız çocuğu getireceğini dile getiren Toprak’a,doğacak bebeklerinin hem kendilerine hem de vatanımıza hayırlı bir evlat olması temennisinde bulundu.

Kız çocuğunun aileye bereket getirdiğini dile getiren usta sanatçı başarılı şarkıcıya “Allah inşallah doğacak olan kızının mürvetini de görmeyi sana nasib etsin” dedi. Ferman Toprak da usta isme teşekkürlerini sunarak “İbrahim ağabeyim hem duayen bir sanatçı; hem de çok iyi bir baba. Onun tecrübelerine ihtiyacım vardı.Ağabeyim bana çok güzel tüyolar verdi” diye konuştu.  

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv