Çanakkale Yolun Sonu,PAM'da

‘Çanakkale Yolun Sonu’ Profilo Sinemaları Takipçilerine ÜCRETSİZ!

11 Mart 2013 Pazartesi 09:13
Çanakkale Yolun Sonu,PAM'da

Çanakkale zaferi tarihimizde yazılmış en büyük destanlardan biri.

Siz de bu destanın isimsiz kahramanlarının beyaz perdeye yansıtıldığı yılın iddialı yapımı ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmini bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Profilo Sinemaları facebook sayfasının takipçisi olmak.

Profilo Sinemaları facebook takipçilerine ÜCRETSİZ BİLET dağıtmaya devam ediyor.

Bu hafta Profilo Sinemaları takipçileri ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmini ÜCRETSİZ izleyebilecek. Siz de Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girin vizyondaki en güzel filmleri bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izleyin. Sinemaseverlerin buluşma noktası Profilo Sinemaları, sosyal medyada çığır açacak kampanyalara devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve kurgusuyla göz dolduran yerli yapımlardan, ‘Çanakkale Yolun Sonu’ bir seansını tamamen facebook takipçilerine ayırıyor.

11 – 17 Mart tarihleri arasında Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, filmle ilgili soruları doğru yanıtlayan her 50. kişiye, 20 Mart 2013 saat 19:15’de gerçekleşecek ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmi özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye!

Bedava biletleri paylaşmak için uygulamaya facebook’daki yakın arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: http://apps.facebook.com/bedavasinema/

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv