İDO'dan Basın Açıklaması!

İDO, siyasi tartışmaların içinde hiçbir şekilde olmayan, hizmet ve gelir amaçlı özel bir ulaşım şirketidir.

27 Mart 2013 Çarşamba 19:18
İDO'dan Basın Açıklaması!
STS A - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri Sayın İsmet Büyükataman’ın 27 Mart 2013 tarihinde yaptığı basın açıklamasıyla ilgili olarak kamuoyunu aşağıdaki hususlarda bilgilendirmek isteriz:
İDO, siyasi tartışmaların içinde hiçbir şekilde olmayan, hizmet ve gelir amaçlı özel bir ulaşım şirketidir.

İDO’nun da hizmet verdiği deniz ulaşımı sektöründe yolcuların güvenliği her zaman birinci derece önceliklidir. Deniz ve hava koşullarının seyahate imkan tanımadığı durumlarda seferler iptal edilebilmekte ya da gecikmeler yaşanabilmekte; güvenliğe dönük alınan bu tedbirlerle birlikte, yolcuların mağdur olmaması için de gerekli bütün adımlar atılmakta, bilet iadeleri sağlanmaktadır.

MHP Genel Sekreteri Sayın Büyükataman’ın belirttiği tarihte yaşananlar da sadece ve sadece bundan ibarettir. Durum böyleyken, bu konuda verilen tepkileri anlamakta güçlük çekiyor, yapılan açıklamadan büyük üzüntü duyuyoruz. Yolcularının güvenliğiyle birlikte, mutluluğu, rahatı, hızlı ve hesaplı ulaşımı da İDO’nun görevleri ve öncelikleri arasındadır.

Bunun dışında İDO’yu herhangi bir siyasi tartışmanın içine çekmeye çalışmanın ya da bu tartışmalarda taraf olarak göstermenin kesinlikle doğru olmayacağını bir kez daha belirtir, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız…

İDO Basın Müşavirliği

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv