Bahar Bedenlier, Eset Yöneticisi oldu.

Bahar Bedenlier, ESET Türkiye Katma Değerli İş Ortakları Yöneticisi oldu...

05 Mart 2013 Salı 11:40
Bahar Bedenlier, Eset Yöneticisi oldu.

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından olan ESET’in Türkiye ofisi, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda büyüyor.

Şirket bünyesinde oluşturulan Katma Değerli İş Ortakları Yöneticiliği’ne, IT sektöründe güçlü deneyime sahip Bahar Bedenlier getirildi. Bilgi teknolojileri sektöründe 10 yılı aşkın iş tecrübesine sahip olan Bahar Bedenlier, stratejik satış teşkilatlarının planlanması, bayilerin yönetimi ve pazarlama odaklı yeni iş süreçlerinin oluşturulması konusunda uzman.

İş yaşamına 2000 yılında başlayan Bahar Bedenlier, Microsoft ve 3A Bilgisayar şirketlerinde Kurumsal Kanal Bayi Yöneticisi, Satış Direktörü ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev yaptı. Bedenlier, 2013 Mart ayı itibarıyla ESET Türkiye Katma Değerli İş Ortakları Yöneticisi olarak göreve başladı. Yeni görevinde, ESET’in genişleyen ürün ve hizmet yelpazesinin doğru hedef kitleyle buluşmasına destek verecek olan Bahar Bedenlier, müşteri odaklı özel projelerin yürütülmesi, kurumsal yapılara daha nitelikli hizmet götürülmesi ve iş süreçlerinin daha verimli hale getirilmesine odaklanacak.

ESET, NOD32 ve Smart Security ürünleriyle, internet güvenliği konusunda Türkiye’de pazar lideri olarak öne çıkıyor. Ülkemizde %33’lük kullanım oranına sahip olan ESET, farklı boyut ve sektördeki binlerce kuruluşa hizmet veriyor.

STS A

Anahtar Kelimeler: Yöneticibahar bedenliereset

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv