Derya için Karadeniz El Ele

'Derya için Karadeniz El Ele' projesinde Cengiz Kurtoğlu, Selçuk Balcı, Salih Yılmaz, Apolas Lermi, Anadolu Ateşi, Niyazi Koyuncu, Resul Dündar ve İmera’nın sahne alacağı 16 Ekim Harbiye Açıkhava konseri öncesinde sanatçılar önceki gün basın toplantısında bir araya geldi.

14 Ekim 2017 Cumartesi 14:32
Derya için Karadeniz El Ele
TÜRKÜLER DERYA İÇİN

“Derya için Karadeniz El Ele” projesinde Cengiz Kurtoğlu, Selçuk Balcı, Salih Yılmaz, Apolas Lermi, Anadolu Ateşi, Niyazi Koyuncu, Resul Dündar ve İmera’nın sahne alacağı 16 Ekim Harbiye Açıkhava konseri öncesinde sanatçılar basın toplantısında bir araya geldi.

Önceki gün Yavuz Bingöl Sanat Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısında Yavuz Bingöl, Selçuk Balcı, Apolas Lermi, Salih Yılmaz Derya Aydın’ın tedavisi için yardım çağrısında bulundu.

Karadenizli sevilen sanatçılar, 1 sene önce geçirdiği trafik kazasının ardından beyin fonksiyonlarını kaybeden Karadenizli Şarkıcı Ebral Aydın’ın Eşi Derya Aydın için yardım konserinde bir araya geliyor. 16 Ekim’de Harbiye Açıkhava’da gerçekleşecek konserin geliri Derya Aydın’ın tedavisi için kullanılacak.

KARADENİZLİ İŞ ADAMLARINA ÇAĞRI

Önceki gün düzenlenen basın toplantısında Yavuz Bingöl, Selçuk Balcı, Apolas Lermi, Salih Yılmaz konser öncesi yardım çağrısında bulundu.

Sosyal sorumluluk projelerinin önde gelen isimlerinden Yavuz Bingöl: “Ebral önemli bir besteci dostumuz. Eşinin eski sağlığına kavuşması için hepimiz el birliğiyle üzerimize düşeni yapacağız. Bu konuda özellikle iş adamlarından destek rica ediyoruz.” dedi. Selçuk Balcı ise iş adamlarına seslenerek konsere gelemeseler bile toplu bilet alarak destek olmaları konusunda çağrıda bulundu.

Derya Aydın’ın eşi Ebral Aydın tedavi sürecinde desteğini esirgemeyen herkese teşekkür etti. Derya’nın kök hücre tedavisi sürecinde toplamda 12 ameliyat geçireceğini söyledi.

Toplantının sonunda Selçuk Balcı kemençe, Salih Yılmaz gitar çalarak moral desteği verdi 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv