Engelliler Kariyer Günü

Beşiktaş Belediyesi ile Galatasaray Rotaract Kulübü'nün bu yıl beşincisini düzenlediği Engelliler Kariyer Günü, 22 Mart 2013 Cuma (bugün) Beşiktaş Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde gerçekleşiyor.

22 Mart 2013 Cuma 10:31
Engelliler Kariyer Günü
STS A - Beşiktaş Belediyesi, bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk Engelliler Kariyer Günü’ne ev sahipliği yapıyor. 22 Mart 2013 Cuma günü (bugün) 11.30 - 17.30 arasında Beşiktaş Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde düzenlenecek olan etkinliğe, belediye ücretsiz ulaşım da sağlıyor.

Bu etkinlikle, engellilerin iş görüşmesi tekniklerini öğrenmeleri, kariyer hedefleri doğrultusunda merak ettiklerini sorabilecekleri kişilerle bir araya gelmeleri ve iş fırsatlarıyla buluşmaları hedefleniyor. İş arayan engellilere CV hazırlama ve etkili mülakat eğitimi verilecek olan etkinlikte, daha sonra engellilerle katılım gösteren firma temsilcileri arasında mülakat yapılacak. Engelliler Kariyer Günü’nde bu yıl uzman eğitmenler Zuhal Karan ve Mehmet Kızıltaş, CV yazma, etkili mülakat, iş görüşmesi teknikleri eğitimlerini verecekler. Eğitimler ile iş görüşmeleri arasında Engellerin Ötesinde Perküsyon Grubu’nun güzel bir dinletisi olacak. Sonrasında katılımcılar, sektöründe lider 25 firmanın temsilcileri ile iş görüşmesi yapabilecekler.

Galatasaray Rotaract Kulübü'nün girişimiyle düzenlenen etkinliği destekleyenler arasında Kariyer.net ve Engelsiz Kariyer de bulunuyor.
http://www.engellilerkariyergunu.org/index.php/cv-yarat-gonder

ENGELLİLER KARİYER GÜNÜ
Tarih: 22 Mart 2013, Cuma (bugün)
Yer: Beşiktaş Evlendirme Dairesi - İSTANBUL
Saat: 11.30 – 17.30
Katılım: ÜCRETSİZ

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv