Fatih Kolejinden Bin Battaniye

Fatih Koleji Merter şubesi velilerinden elde edilen gelirle alınacak 1000 battaniye, sınır bölgesinde mültecilere ve sınır bölgesinde yaşam mücadelesi veren kadın ve çocuklara ulaştırılmak üzere Kimse Yok Mu Derneği’ne teslim edilecek.

09 Mart 2013 Cumartesi 08:20
 Fatih Kolejinden Bin Battaniye

FATİH KOLEJİ VELİLERİ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KAPSAMINDA KAHVALTIDA SURİYELİ MÜLTECİLER İÇİN BULUŞTU

Kış şartlarının ağır geçtiği günlerde Kimse Yok Mu Derneği'nin başlattığı 1 Ekmek 1 Battaniye kampanyasına bir katkı da Merter Fatih Koleji velilerinden geldi.

8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle kahvaltıda bir araya gelen Fatih Koleji Merter şubesi velilerinden elde edilen gelirle alınacak 1000 battaniye, sınır bölgesinde mültecilere ve sınır bölgesinde yaşam mücadelesi veren kadın ve çocuklara ulaştırılmak üzere Kimse Yok Mu Derneği’ne teslim edilecek.

Etkinlik kapsamında Zaman Gazetesi aile ve sağlık editörü Ayşe Altunköprü ile de söyleşi gerçekleştirdi.


Boşanmaların artmasının sebebi şiddet Ayşe Altunköprü söyleşisinde; "Günümüzde boşanmaların artmasının sebebi, erkeklerin eşlerine şiddet uygulamaları. Şiddet uygulayan erkeklerin çoğu, ailelerinden şiddet görenler.

Maddi manevi şiddeti kadırırsak sağlıklı ailede sağlıklı nesiller yetiştir.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü en içten dileklerimle kutlarım" dedi. Öğrenciler yardımda yarışıyor Merter Fatih Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Kaya ise, “1 Ekmek 1 Battaniye kampanyasına son olarak çocuklarımız da destek oldu. Bu kampanya için sınıflarımız yardımda yarışıyor. Desteklerini esirgemeyen siz velilerimize de teşekkür ederiz. Toplumun temel taşı olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun" dedi.

Etkinlik, müzik öğretmenleri ve veli Özden Karaman'ın verdiği mini konserle devam etti.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv