İstanbul'a yeşil silüet!

05 Mart akşamı saat 18.30’da Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü muhteşem bir görsel şölene tanıklık edecek.

04 Mart 2013 Pazartesi 18:21
İstanbul'a yeşil silüet!

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, bağımlılıklardan uzak ve sağlıklı bir yaşama dikkat çekmek için ‘Yaşamayı Seç’ kampanyası kapsamında Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 5 Mart akşamı (yarın) saat 18.30’da yeşil ışıkla aydınlatacak.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşama dikkat çekmek için çalışmalarını sürdürüyor. 1-7 Mart arasında kutlanan Yeşilay Haftası’nda Yeşilay Cemiyeti, bir dizi etkinlikle sağlıklı yaşama dikkat çekerek bağımlılıklar konusunda kamuoyunu bilgilendiriyor.

“Yaşamayı seç” sloganı ile başlayan tüm etkinliklerle hedeflenen ise “kendinize sağlıklı bir gelecek hediye etmeniz”. 5 Mart akşamı saat 18.30’da Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü muhteşem bir görsel şölene tanıklık edecek.

Daha mutlu ve sağlıklı bir yaşama dikkat çekmek amacıyla 5 Mart akşamı İstanbul’un sembolü Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Kızkulesi yeşil ışıklarla aydınlatılacak.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv