Kadına verilen değeri anlatır!

Dünya Kadınlar Günü’nde kadına verilen değeri anlatmanın en şık yolu…

28 Şubat 2013 Perşembe 10:30
Kadına verilen değeri anlatır!
Belle Atasay’dan bilekleri saran tatlı ışıltılar

Kelepçeler toprak tonlarına teslim oldu

Sezonun kelepçe trendlerine getirilen farklı yorumlarla tasarlanan Belle Atasay bilezikleri, kadınların gündelik yaşamlarına tatlı ışıltılar katarak tarz sahibi olmanın keyfini yaşatıyor. Naturel renklerin hakim olduğu ve altının farklı malzemelerle muhteşem uyumunu gözler önüne seren bu tasarımlar, feminen trendlerle eğlenceli sokak stillerini birleştiriyor.

 Belle bileziklerinde kullanılan kalp, Hz. Fatima’nın eli ve nazar boncuğu gibi şans getirdiğine inanılan sembollerle kendi tarzınızın yaratıcısı olarak şık olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü’nde kadına verilen değeri anlatmanın en şık yolu…

Belle Atasay’ın şehrin enerjisiyle yaşayan kadınlar için farklı tasarımlarla hayat bulan altın bilezikleri, aynı zamanda yoğun çalışma temposuna aldırmadan, kendine özen gösteren ve şıklığıyla hayat bulan kadınların vazgeçilmez mücevherleri arasında olacak. Belle Atasay bilezikler, Kadınlar Günü için en keyifli hediye alternatifi olarak karşımıza çıkıyor.

Siz de en yakın Atasay mağazasına uğrayın, hayatınızın kadınlarına ne kadar değerli olduklarını bir kez daha hatırlatın.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv