Koçlar ve liderler bu zirvede buluşuyor

Dünyanın en yaygın ve saygınlığı kabul edilen koçluk organizasyonu ICF - International Coach Federation’ın Türkiye yapılanması Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye), her biri alanında deneyimli konuşmacıları ile Türkiye’nin önde gelen koçlarını 9 Nisan 2013 tarihinde Sheraton Hotel Maslak’ta ülkemiz iş dünyası ile bir araya getirecek. Bu yılın teması ise “Kaynak İnsan - İnsan Kaynak” olacak.

18 Mart 2013 Pazartesi 15:07
Koçlar ve liderler bu zirvede buluşuyor
Haber Merkezi - Dünyadaki en prestijli koçluk organizasyonu olarak gösterilen ICF - International Coach Federation - Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği’nin Türkiye yapılanması Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye), 9 Nisan 2013 tarihinde İstanbul Sheraton Hotel, Maslak’ta 2. Koçluk Konferansı’nı düzenliyor.

“Kaynak İnsan - İnsan Kaynak” teması ile düzenlenecek zirve, bu sene de yerli ve yabancı dünyaca ünlü pek çok ‘Koç’u ağırlayacak.

Etkinlikte açılış konuşması, ICF Türkiye Başkanı Nur Velidedeoğlu Kavuncu tarafından yapılacak. Zirvede rekabetin daha yoğun yaşandığı günümüzde kurumların varlıklarını sürdürebilmek ve başarılarını artırmak için en temel ihtiyacı olan ‘İnsan’a yatırıma odaklandıklarını anlatan Kavuncu, “Rekabet ortamında her kurum istediği sonuçlara ancak çalışanları sayesinde ulaşabilir. Çalışanlarının işle ilgili güçlü ve zayıf yönlerinin ortaya konulması, potansiyel performansın belirlenmesi, performansın ve bireysel motivasyonun geliştirilmesi, gelişim ihtiyaçlarının saptanması ve verimliliğin artırılması odağı insan olan kurumlarda üzerine eğildikleri önemli bir konudur. Bu nedenle kurumlar koçluk hizmeti almayı seçmiş ve ICF Global Koçluk Müşteri Araştırması’na göre koçluk hizmeti alan kurumların koçluğa yaptıkları yatırımın yedi katı olarak kendilerine geri döndüğü belirtilmiştir.

Bu nedenle Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye) olarak 9 Nisan 2013’te ikincisini gerçekleştireceğimiz Koçluk Konferansı’nın temasını ‘İNSAN - KAYNAK’ olarak belirledik” dedi. Birbirinden değerli katılımcılar… Etkinlikte Nur Velidedeoğlu Kavuncu’nun ardından sözü Academy for Coaching Excellence Direktörü Maria Nemeth alacak. "Yaşam Enerjilerini Yönetmek" konulu konuşmasında Dr. Nemeth dinleyicilere "Yaşam daha kolay olsaydı, daha iyi olmaz mıydı? sorusunu yönelterek, yanıtını birlikte arayacak. Nemeth’in ardından Microsoft Türkiye CEO’su Tamer Özmen sahneye çıkacak.    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv