Nikah Şahitliği Rekoru Yılmaz Ulusoy’da!

Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, bugüne değin yaptığı binlerce nikah şahitliğine geçtiğimiz günlerde yenilerini ekledi...

28 Şubat 2017 Salı 14:05
Nikah Şahitliği Rekoru Yılmaz Ulusoy’da!
2486. Şahitlik ile
Nikah Şahitliği Rekoru Yılmaz Ulusoy’da


Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, bugüne değin yaptığı binlerce nikah şahitliğine geçtiğimiz günlerde yenilerini ekledi...

HAVADİS TÜRK - B
u şahitliklerden birisi 27 yıldır yanında aşçı olarak çalışan ve kendisine “O bizim babamız” diyen Selim Şahin’in oğlu Harun’un nikahıydı.. 2485. Şahitliği çocukluk arkadaşı Ressam Yusuf Katipoğlu’ nun oğlu Burak’ın nikahı, 2486. Şahitliği ise ressam arkadaşı Ayhan Türker’in kızı Pınar Türker’e yaptı..

Ulusoy’un aşçısı Selim Şahin geçtiğimiz günlerde oğlu Harun’u evlendirdi. Yılmaz Ulusoy da eşi Serap Ulusoy ve kızı Pınar Ulusoy Şenol’la birlikte aşçısının bu mutlu gününde onların yanında yer aldı. Aileyi çeyrek asırdan fazla bir süredir tanıdığını söyleyen Yılmaz Ulusoy, 27 yıllık aşçısının oğlu Harun ile nişanlısı Nuray’ın düğünlerinde çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Ressam Yusuf Katipoğlu ise uzay mühendisi olan oğlu Burak’ı Psikolog Zeynep hanımla evlendirdi. Kuzguncuk Nikah Dairesinde kıyılan nikahta çiftlerin nikah şahitliğini de yine damadın babası Yusuf Katipoğlu’nun çocukluk arkadaşı olan Yılmaz Ulusoy yaptı.

Ressam Ayhan Türker in kızı Pınar Türker ile volkswagen Binek Araç genel müdürü Vedat Uygun Perra palace otelde da evlendi. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın kıydığı nikahın şahitliklerini Yılmaz Ulusoy ve Doğuş otomotiv yönetim kurulu başkanı Aclan Acar yaptı..

Ulusoy, sayısı binleri aşan nikah şahitliklerine, son üç şahitliği de ekleyerek, 2486 gibi bir rakama ulaştı. Ve bu alandaki rekorunu sürdürdü.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv