Yakalanın-ca gölgen bile renkli!

Türkiye genelinde sayıları yüz binlerle ifade edilen kanser hastalarına her yıl 120 binin üzerinde yeni hasta ekleniyor.

14 Mart 2013 Perşembe 23:53
Yakalanın-ca gölgen bile renkli!
Haber Merkezi - Son yıllarda ülkemizde yaşanan kanser hastalıklarında inanılmaz derecede artış gözlemlenmektedir. Minicik bebekler ve gençlerden tutun da 80 yaşındakilere kadar genişleyen bir yelpazede yer alan binlerce insan bu hastalıkla amansız bir şekilde mücadele ediyor.

Bu sinsi hastalığın yaşı, zamanı ve yeri yok.

Türkiye genelinde sayıları yüz binlerle ifade edilen kanser hastalarına her yıl 120 binin üzerinde yeni hasta ekleniyor. Kanserle mücadeleyi misyon olarak üstlenen “Kanser Hastaları ve Yakınları Dayanışma Grubu kurucu başkanı olan Gazeteci-Yazar Orhan Karvar’ın geçtiğimiz yıllar da yayınlanan ve okuyucusundan büyük ilgi gören “Yaşanmış İnsan-ca Öyküler” isimli kitabının devamı olma özelliğini taşıyan bu kitabını da yine bir solukta okuyacaksınız.

Yaşanmış gerçek kanser öyküleri ve öykü aralarında onkoloji konusunda uzmanlaşmış Profesörlerin ve kanser hastalarının beslenmeleri konusunda uzman diyetisyenlerin bilimsel açıklamalarıyla dolu olan bilgilendirici ve sürükleyici kitap için Karvar şunları söyledi.”Biz kocaman bir aileyiz; verdiğimiz ca- savaşında hep birbirimizin elini tuttuk tutmaya da devam edeceğiz. Bu kitapta kansere yakalanıp da onunla olan savaşından galip çıkmış binlerce kişiden sadece birkaç kişinin öyküsünü ve belki de kendi öykünüzden bir bölümü bulacaksınız.

O sizi yakalayın-ca sizde hayatı sıkıca yakalayın. Asla acısıyla tanışmamanız temennisiyle.”

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv