8 Mart Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler

Gizem Gelinlik Tarafından Tasarlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler, Başarılı Mankenler tarafından Basına tanıtıldı.

08 Mart 2017 Çarşamba 12:48
8 Mart Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NÜ GELİNLİK GİYEREK KUTLADILAR

Gizem Gelinlik Tarafından Tasarlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler, Başarılı Mankenler tarafından Basına tanıtıldı.

HAVADİS TÜRK - Bursa
'nın Seçkin Gelinlik Tasarımcılarından Gizem Gelinlik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi Kadınlarımıza Özel bir günde, Kadınlarımızın en Mutlu oldukları Evlilik Gününü dikkate alarak, Özel bir Gelinlik Kreasyonu hazırladı.

Başarılı Mankenler; Dilara Bilgiç, Merve Kahraman, Büşra Öztürk, Başak Demirci, Özge Tunalı ve Neslişah Ertürk tarafından tanıttı.

Basına tanıtımı yapılan Gelinliklerin kreasyonu tasarlayan Gizem Gelinlik ekibi, Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler hazırlamaktan çok mutlu olduklarını belirtirken,Kadınlarımızın Yüzü hep Gülüp ve Hakları Korunmasını arzuladıklarını ifade ettiler.

Türkiye'nin tanınmış koreograf ve moda ajansı yöneticisi Tarkan Acar organizasyonunda Gizem Gelinlik tarafından "8 Mart Dünya Kadınlar Günü Gelinliği" mottosuyla ulusal basına lansmanı gerçekleştirilen gelinlikler göz kamaştırdı.

Bursalı mankenlerin tanıttığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Gelinlikleri...8 Mart Dünya Kadınlar Günü Gelinliğini tasarlayan Bursa Gizem Gelinlik ekibi ve tanıtım da yer alan mankenler...


 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv