Borusan,BUİKAD ödülüne layık görüldü

Borusan Holding, Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği tarafından 'İş Yaşamında Kadını Destekleyen Şirket' ödülüne layık görüldü.

09 Mart 2013 Cumartesi 19:36
Borusan,BUİKAD ödülüne layık görüldü
09 Mart 2013, Bursa; Borusan Holding Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği'nin düzenlediği "4. İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri" gecesinde,"Annemin İşi Benim Geleceğim" projesi ile "İş Yaşamında Kadını Destekleyen Şirket" ödülüne layık görüldü.

8 Mart 2013 Cuma akşamı Bursa Almira Otel'de düzenlenen törende Borusan Holding adına ödülü Borçelik Tedarikçi İlişkileri Müdürü Nursen Sakarya aldı. Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Kadınların, iş hayatının ayrılmaz bir parçası olmasını sağlamak amacı ile faaliyet gösteren BUİKAD, iş hayatında yer almayı arzu eden kadınların eğitimlerine destek oluyor, iş kadınlarını bir araya getirerek,onların etkileşimlerini ve fikir paylaşımlarını iş yaşamında yer alan kadın nüfusunun artmasına yönelik faaliyetlerle birleştiriyor.

’’İş Kadını ile Güçlü bir Türkiye'ye Ulaşmak’’ vizyonuyla yola çıkan BUİKAD, tüm kadınlara iş yaşamlarının her kesiminde var oluşlarını sağlamak, rol modellerle motivasyonlarını güçlendirmek amacıyla her yıl 8 Mart ‘’Dünya Kadınlar Günü‘’nde “İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri” organizasyonunu gerçekleştiriyor.

STS A


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv