İkbal Gıda’dan Yarışma!

İkbal hayata keyif katmaya devam ediyor...

04 Mart 2013 Pazartesi 18:41
İkbal Gıda’dan Yarışma!
İkbal Gıda’nın, www.facebook.com/ikbalkeyfi adresi üzerinden gerçekleşecek yarışması ile beş gün boyunca beş kişi sürpriz hediyenin sahibi olacak.

Türkiye’nin köklü kuruluşu İkbal Grubu’nun markalarından İkbal Gıda, pazarlama iletişimi çalışmalarında sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanıyor. Marka bu hafta Facebook üzerinden ödüllü bir yarışma başlattı.

4 Mart 2013 tarihinde başlayan yarışma 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne kadar devam edecek. İkbal’in www.facebook.com/ikbalkeyfi adresi üzerinden gerçekleşecek yarışmada, takipçiler her gün farklı bir soruyla karşılaşacaklar.

Günün sorusuna doğru yanıtı veren her 50’inci, 100’üncü, 150’inci, 200’üncü ve 250’nci kişinin kazanacağı yarışmada, her gün beş kişi; sürpriz hediye paketi kazanma şansı elde edecek.

Yarışma, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, ‘kadınlara yönelik’ bir soruyla sona erecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey; www.facebook.com/ikbalkeyfi adresine girerek, İkbal Gıda’nın sayfasını beğenmek, iletişim bilgilerini bu sayfada paylaşmak ve ardından karşısına çıkan ve dört seçenekten oluşan günün sorusuna doğru yanıtı vermek olacak.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv