İpek Soylu Kuralları Baştan Yazdı!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid'in desteklediği Milli tenisçi İpek Soylu, Malezya'da düzenlenen WTA Alya Malaysian Open turnuvasındaki başarılı çıkışıyla çiftler klasmanında 70. sıraya yükseldi.

08 Mart 2017 Çarşamba 13:40
İpek Soylu Kuralları Baştan Yazdı!
İpek Soylu, çiftler klasmanında kendi rekorunu kırarak 70. sıraya yükseldi.

İpek Soylu Kuralları Baştan Yazdı!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P-G markası Orkid'in desteklediği Milli tenisçi İpek Soylu, Malezya'da düzenlenen WTA Alya Malaysian Open turnuvasındaki başarılı çıkışıyla çiftler klasmanında 70. sıraya yükseldi.

HAVADİS TÜRK - Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da düzenlenen WTA Alya Malaysia Open turnuvasında çiftler mücadelesinde İpek Soylu partneri Elise Mertens yarı final mücadelesinde turnuvaya veda etti. Ancak milli gururumuz İpek Soylu, çiftler klasmanında kendi kişisel rekorunu kırarak 70. sıraya yükseldi.

Orkid olarak, İpek Soylu’yu kuralları baştan yazan başarısı için tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca, 32 yıldır sektörde “liderlik” yapan marka olmuş; teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv