Kadının Eli Değmeli!

28 yıldır kurumsal hazır yemek sektöründe hizmet veren Keyveni’nin kadın çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

06 Mart 2013 Çarşamba 16:47
Kadının Eli Değmeli!

DEĞERİ OLMAZ HİÇBİR ŞEYİN KADIN ELİ DEĞMEDEN!

28 yıldır kurumsal hazır yemek sektöründe hizmet veren Keyveni’nin kadın çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Keyveni’nin üretim ve yönetiminde çalışan tüm kadınlar mutfağa girerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kurabiyeler hazırladı.
Adını; yüzlerce yıldır Anadolu'da ‘mutfağın sahibi, yemeğin ustası kadın’ anlamından alan Keyveni’nin kadın çalışanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kurumsal hazır yemek sektörünün önde gelen isimlerinden Keyveni’de çalışan kadınlar

“Değeri olmaz hiçbir şeyin kadın eli değmeden”

sloganıyla mutfağa girerek ürettikleri özel kurabiyelerle kadın emeğine dikkat çektiler… Keyveni bugüne kadar çok sayıda sosyal sorumluluk projesini hayata geçirerek, her fırsatta çevreye, sanata, çalışanlara destek veriyor. Bu çalışmayla, kadının üretimdeki yerinin önemi ve değerine de vurgu yapmak isteyen Keyveni’de 8 Mart kurabiyelerini, üretimde ve yönetimdeki tüm kadınlar hep birlikte hazırladı.

Böyle anlamlı bir gün için üretimdeki ve yönetimdeki tüm kadınlar bir arada ve dayanışma içinde çalışarak, 8 Mart ruhunu yakaladılar. Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemek üretiminden taviz vermeyen Keyveni, kadın emeğinin ekonomiye kazandırılmasının önemli olduğu bilinciyle kadın çalışanlara öncelik veriyor. Bu öncelik nedeniyle Keyveni’nin çalışanlarının yüzde 60’ından fazlasını kadınlar oluşturuyor.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv