Kompass Kadın Konferansında!

Yurt dışında ve içinde olmak üzere toplam 3 milyondan fazla şirketin veri tabanına sahip olan Kompass’ın Türkiye Genel Müdürü Didem Taner, Uluslararası Ticaret Yönetiminde Kadın Konferansı’na katıldı. Küreselleşen dünyada kadın gücünün gündem konusu olduğu konferans, Okan Üniversitesi Osman Hamdi Bey Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

19 Mart 2013 Salı 19:23
Kompass Kadın Konferansında!
Haber Merkezi - Türkiye’nin iş kadınları, Uluslararası Ticaret Yönetiminde Kadın Konferansı’nda globalleşen ticari pazarlarda kadınların performansına yönelik konuları tartışmak üzere bir araya geldi. Kompass Türkiye Genel Müdürü Didem Taner’in konuşmacı olarak katıldığı konferansta Türkiye ekonomisinde kadın gücü, kadınlar için hazırlanan yatırım ve teşvik programları gündeme geldi.

Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen konferansta kadınların toplumsal ve ekonomik hayata entegrasyonunun geliştirilmesi ve ülkemizde kadın istihdamının arttırılması için yapılması gerekenler tartışıldı. Okan Üniversitesi’nde düzenlenen konferansta konuşan Didem Taner “Dünya Kadınlar Günü kadınların, sosyal, siyasi ve ekonomik başarılarının kutlanması için Birleşmiş Milletler tarafından tescil edilen bir gün.

Ülkemizde gerek kamu kurumları gerekse sivil toplum kuruluşları kadınların çalışması ve ekonomiye fayda sağlaması için birçok adım atıyor. Biz de Kompass ailesi olarak kadınların uygun enstrümanlarla tasarrufa, girişimciliğe ve yatırıma teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyor ve hayata geçirilen projeleri destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kompass Türkiye Hakkında
Kompass, B2B firma bilgileri yayınlayan uluslararası bir ticari tanıtım ve araştırma sistemidir. 70 ülkeden 4 milyondan fazla firmanın güncel ticari bilgileri sistemde yayınlanmaktadır. Bu bilgiler ürün kodlaması bazında olduğu için uluslararası pazarlarda müşteri veya tedarikçi arayışında olan firmalara kolaylık ve hız sağlamaktadır.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv