Pınar Onur:Kadını Güzelleştirmek Sanattır

‘Kadını Güzelleştirmek Sanattır’ mottosuyla tanınan Make Up Artist Pınar Onur, günün 24 saati kusursuz güzel görünmenin sırlarını anlattı.

23 Nisan 2018 Pazartesi 12:42
Pınar Onur:Kadını Güzelleştirmek Sanattır
Make Up Artist Pınar Onur:
Kadını Güzelleştirmek Sanattır


Make Up Artist Pınar Onur 24 Nisan’da Blanco Academi Semineri’ne Katılıyor

Blanco Academi Semineri İçin Yarın Bugün Son Gün!

‘Kadını Güzelleştirmek Sanattır’ mottosuyla güzel kadınların güzelliğine sanatıyla kusursuz bir güzellik katan Make Up Artist Pınar Onur, günün 24 saati kusursuz güzel görünmenin sırlarını anlattı.

Make Up Artist Pınar Onur; en özel anlarınızda gelin makyajı, profesyonel makyaj, porselen makyaj, gece-gündüz makyajı, kına-nişan makyajı ve kalıcı makyaj dallarında kendi makyaj stüdyosunda hizmet vermekteyiz. Bir kadını günün 24 saati kusursuz görünümü için makyaj ve güzelliğe dair ne varsa ‘Kadını Güzelleştirmek Sanattır’ hizmet anlayışıyla şahesere dönüştürüyoruz.

Ayrıca nişan, düğün, davet ve size özel gecelerde bütün gözlerin size çevrilmesini istiyorsanız, yalnız size uygulanan butik makyajınızla herkesi kendinize hayran bırakıp, bir First Lady olabilirsiniz. Fark edilmek ayrıcalıktır, farkı yaratmak ise bize aittir.

Unutmayın “Make Up Artist Pınar Onur"; büyüleyici bakışlar bizden, büyülemek size yakışır. Siz her şeyin en güzeline layıksınız, dedi!

Make Up Artist Pınar Onur: Blanco Akademi’nin 24 Nisan'da Ana sponsorluğunu Berat Kozmetiğin yaptığı Organizasyonumuz’da, sektörde birçok dalda mesleki bilgi paylaşımlarının ve sahne showlarının yapılacağı bu seminerde, aynı zamanda bahar ayında güzel bir tatil geçirmek isteyenler için iyi bir fırsat dedi.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv