Rojin'den Deniz Seki'ye özel konser!

Etnik müziğin güçlü sesi Rojin, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde hala yatmakta bulunan şarkıcı arkadaşı Deniz Seki ve diğer kadın mahkumlar için bir moral konseri verdi...

19 Ocak 2017 Perşembe 00:04
Rojin'den Deniz Seki'ye özel konser!
Rojin'den Deniz Seki'ye özel konser!

"Rojin'den Deniz Seki ve diğer mahkum kadınlara özel konser"

Etnik müziğin güçlü sesi Rojin, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde hala yatmakta bulunan şarkıcı arkadaşı Deniz Seki ve diğer kadın mahkumlar için bir moral konseri verdi.

18 Ocak Çarşamba günü Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde gerçekleşen konserle Rojin ve orkestrası, Deniz Seki ve diğer kadın mahkûmlar için moral kaynağı oldular.

Rojin bu konserle ilgili "Mapustan haber var ,Bugün kadın cezaevinde büyük bir konser verdik, güneşi,kuşları,denizi,gökyüzün,tutsak kadınlara götürdük çok eğlendiler,hüzünlendiler,güzel bir gün geçirdiler onlara umudunuzu ve kendinizi terk etmeyin özgür günlere dedik Denizin çok selamı var herkese…Kadınlara ve çocuklara oyuncak çikolata, ve hediyeler gönderen bir tek telefonumla yaptığım her kampanyaya destek veren Murat Ülker’e ve Yıldız holdinge çok teşekkür ederim ,Allah güç versin onlara,konseri organize eden sevgili Veysel Çamlıbele cok teşekkürler ,.güzel orkestram cansınız" yorumunu yaptı.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv