Verden Fur Kadına Şiddete Hayır Defilesi

Kürk sektörünün tanınmış markalarından Verden Fur kürk ve deri firması, geçtiğimiz günlerde düzenlenen muhteşem bir defile ile yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Kürk sektörünün tanınmış markalarından Verden Fur kürk ve deri firması, 11 Mayıs’ta sunuculuğunu ünlü model ve oyuncu Tuğçe Sarıkaya ile Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı, İstanbul Mövenpick Golden Horn Hotel’de gerçekleşen 2017 Evos Angels Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde muhteşem bir defileye imza attı.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 15:21
Verden Fur Kadına Şiddete Hayır Defilesi
VERDEN FUR’DEN KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI MUHTEŞEM DEFİLE

Kürk sektörünün tanınmış markalarından Verden Fur kürk ve deri firması, geçtiğimiz günlerde düzenlenen muhteşem bir defile ile yeni sezona hızlı bir giriş yaptı.

HAVADİS TÜRK - Kürk sektörünün tanınmış markalarından Verden Fur kürk ve deri firması, 11 Mayıs’ta sunuculuğunu ünlü model ve oyuncu Tuğçe Sarıkaya ile Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı, İstanbul Mövenpick Golden Horn Hotel’de gerçekleşen 2017 Evos Angels Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde muhteşem bir defileye imza attı.

(AÇELYA KARTAL)
Ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Açelya Kartal, Gözde Coşkun, Parıl Erdem,Yasemin Yeniay, Sibel Demiralp, Viktoria İdil Taşpınar,, Dilara Önbey, Marina Federenko, Olga İgnatova gibi tanınmış modeller podyuma çıktı.

(YAĞMUR AYAZ)
2017 koleksiyonunun çok beğenildiğini dile getiren genç modacı Vlasta Koçhak, daha çok şıklıktan yana olan bu koleksiyonda mor, kırmızı, mavi, beyaz, sarı, yeşil tonlarında rengarenk kürklerin yanı sıra , kürklerin içine giyilecek kombinleri ile çok özel tasarımlar kürk ve deri severlerin beğenisini kazandı.


(GÜNAY MUSAYEVA)
Defilenin sonunda ünlü manken Günay Musayeva’nın giydiği kürk üzerine işlenmiş olan ‘Kadına Şiddete Hayır’ yazılı kaban ise, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.
 
(SİBEL DEMİRALP)

(VİKTORYA İDİL)

(ZELİHA ÇAL)

(SEMA ŞİMŞEK - GÖZDE COŞKUN)

Mankenler: Günay Musayeva, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Açelya Kartal, Gözde Coşkun, Parıl Erdem,Yasemin Yeniay, Sibel Demiralp, Viktoria İdil Taşpınar, Dilara Önbey,  Marina Federenko, Olga İgnatova

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv