AK Parti Büyükçekmece Hatice Bozdağ yeniden seçildi.

AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi, Beykent World Point Sport Center'da yapıldı. Büyük bir coşkunun hakim olduğu kongrede tek aday olan Hatice Bozdağ, tüm delegelerin desteğiyle yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

23 Aralık 2014 Salı 15:47
AK Parti Büyükçekmece Hatice Bozdağ yeniden seçildi.
AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı
5. Olağan Kongresi yapıldı


Havadis Türk - AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Hatice Bozdağ, kongrede yaptığı konuşmada, birlik beraberlik içerisinde, daha çok çalışacaklarını ve el ele yeni Türkiye yolunda koşacakları sözünü verdi.

COŞKUSU BÜYÜK ETKİSİ DERİN KONGRE
5. Olağan Kongre, AK Parti İl Sekreterya Başkanı Özlem Öztekin'in divan başkanlığında yapıldı. Kongreye AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, milletvekilleri Gülay Dalyan, Harun Karaca, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Gıyaseddin Gergin, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Küçükcekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, AK Parti İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beylikdüzü, Çatalca ve Esenyurt ilçe başkanları ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve AK Parti teşkilatının her kademesinde görev alan, teşkilat mensupları katıldı.

Kongrenin açılışında AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı sıfatıyla konuşan Hatice Bozdağ, "12 yıl boyunca yapılan seçimlerden zaferle çıkan AK kadronun mensubuyuz. Türkiye’nin makus talihini değiştiren, karanlık dönemini sona erdiren, ülkesini gelişmiş ülkeler seviyesine ulaştıran büyük bir ailenin, güçlü bir teşkilatın mensubuyuz. Kongremizden bayrağı teslim alıp daha ileriye taşıyacağız. Yeni Türkiye yolunda Büyükçekmece ilçe teşkilatı olarak, üzerimize düşen görevi en iyi şekilde gerçekleştireceğiz" dedi. Birlik beraberlik içerisinde, daha çok çalışacaklarını belirten Bozdağ, "El ele yeni Türkiye yolunda koşacacağız" diye konuştu.

'2015 SEÇİMLERİ TARİHİ BİR SEÇİMDİR'
AK Parti Büyükçekmece teşkilatının büyük bir kenetlenmeyle 2015 seçimleri için çalışması gerektiğinin önemine vurgu yapan AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu da, “2015 seçimleri tarihi bir seçimdir. Büyükçekmece kadroları 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak için çok çalışmalıdır. Çünkü 2015 seçimlerinde elde edilecek sonuç 2019 başarısının habercisi olabilir. 2015’de biz burada yeni bir başarı destanı yazabilirsek, 2019'a dair ümitli olabiliriz. 2019’un işaret fişeğini 2015’de ateşlememiz gerekiyor" dedi. Bugüne kadar Büyükçekmece AK Parti siyasetinde saf tutmuş, yer almış, pozisyon üstlenmiş vatandaşların, bu kongre sonrasında da yeniden bir kenetlenmeyle, büyük bir kucaklaşmayla çalışmasının önemine değinen Aziz Babuşcu, "AK Parti teşkilatları her zaman kardeştir ve kenetlenmelidir. 2019 seçimlerine bu kararlılıkla yürünmesi gerekir. Biz enerjimizi kendi içimizde tüketemeyiz. Biz basit hesaplar içinde olamayız. Biz AK Parti karşıtlığında birleşen cephe için enerjimizi harcamalıyız. Biz Büyükçekmece’yi daha fazla AK Parti lehine mesai harcayan, eylemle, fiille çalışan ilçe olarak hatırlamak istiyoruz. Ancak bu şekilde kutlu AK Parti davası için üzerimizdeki sorumluluğu yerine getirmiş oluruz” diye konuştu.

'LİDERİN ARKASINDA SAPASAĞLAM DURDUK'
AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş da, paralel örgütün vesayetçilerin yeni tetikçisi olarak AK Parti’nin karşısına çıkarıldığına dikkat çekerek, “Hükümetimiz yoğun bir şekilde Türkiye’nin meseleleri üzerine çalışıyor. Hemen her alanda büyük değişimler, hizmetler yapılıyor. Milletten aldığı güçle, destekle AK Parti kadroları büyük reformları gerçekleştiriyor. Biz bunları yaparken vesayetçiler bu defa daha farklı bir taktikle yola çıktılar" diye uyardı. Mehmet Muş, "Malumunuz; 17 ve 25 Aralık’ta paralel örgütün darbe teşebbüsüyle karşımıza çıktılar. Niyet aynı niyet. Üst akıl aynı. Tetikçi değiştirilmişti. Tetikçi kendini daha akıllı zanneden devletin kılcal damarlarına kadar yerleşmiş, bir gün bu millete yapacağı ihaneti bekleyen paralel örgüt. Paralel çete kendinden o kadar emin ki, tarih veriyor hükümeti devirmek için. AK Parti kadroları, teşkilatları yerel seçimde büyük bir başarı elde ederek bu tacizi, bu darbe girişimini geri püskürtmüştür. Tüm teşkilat mensubumuzun emeği var. Bütün teşkilatımız birbirine kenetlendi. Liderinin arkasında sapasağlam durdu” dedi.

Konuşmalar sonrasında seçimlere geçildi. AK Parti Büyükçekmece İlçe Teşkilatı mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği, coşkulu geçen AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi sonucunda, Hatice Bozdağ tekrar başkan seçildi.

AK PARTİ BÜYÜKÇEKMECE İLÇE TEŞKİLATI
AK Parti Büyükçekmece İlçe Teşkilatına seçilen isimler şöyle: İlçe Başkanı Hatice Bozdağ; asil üyeler Ali Şen, Bahadır Gökay, Burçay Yıldız, Canan Sarı, Ceyhun Gökdoğan, Erman Akal, Fatih Mehmet Zehir, Fırat Güldüren, Gençağa Kaygısız, Habip Acar, Hacı Arif Davulcu, Hacı Mehmet Salt, Halit Demir, Hayati Genç, Hüseyin Gül, İbrahim Bilgin, İsa İmik, Mehmet Öztürk, Mehmet Sait Sağlam, Meltem Tuna, Meltem Şaşmaz, Mustafa Yazıcı, Mustafa Eker, Nejmi Yıldız, Okan Gülkoku, Özkan Holoğlu, Özkan Bayram, Yıldız Polat, Yusuf Karademir.

AK Parti Büyükçekmece İlçe Teşkilatı yedek üyeleri ise şu isimlerden oluştu% Yusuf Yıldız, Şükrü Güneysu, Harun Gümüş, Selahattin Çolak, Tahsin Karademir, Hüseyin Seçgin, Sebla Özbahçeliler, Musa Elber, Ezgi Akyüz, Erdoğan Yıldız, Adnan Ay, Muhittin Büyük, Erkan Şeker, Orhan Aygün, Serdar Barış, Aslan Tunç, Şaziye Pekdemir, Efrail Akçay, Şener Cimşit, Suat Çelik, Nazmi Ülker, Şafak Kökçü, İbrahim AYkut Akkoyunlu, Ekrem Uca, Yunis Aktaş, Halit Gül, Keya Yüzüak, Celil Eyüboğlu, Elmas Akın ve Ahmet Altınsu.

KİMDİR?
BAŞARILARLA DOLU GEÇMİŞ
AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı'na seçilen Hatice Bozdağ, AK Parti Bahçeşehir'de Kadın Kolları teşkilatında çalıştı, kadın kollarında yöneticilik yaptı. Bölgedeki tanınırlığının yanında, geçmişte görev aldığı alanlarda da başarılarıyla tanınan biri… 1968 yılı, İstanbul doğumlu. Üniversite mezunu, Kağıthane'de 1,5 yıl ilkokul öğretmenliği yaptı. Bankacılık sektöründe 12 yıl yönetici oldu. TMSF'de görev aldı. Hali hazırda da hep öğrenmeye açık yanı var. Bozdağ şu anda da öğrenci, hem de kamu yönetimini akademik düzeyde öğrenme çabası içinde. Halen Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi'nde 3'üncü sınıfta okuyor.

Aynı zamanda kendi firmasında da finans müdürlüğü görevini sürdürüyor. 2006'dan bu yana AK Parti saflarında çalışan Hatice Bozdağ, geçmişin siyasetçi algısından uzak, şeffaf, açık ve katılımcı bir siyasetçi olarak tanınıyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv