Eyüp’te Ordulular Kahvaltı’da Buluştu!

Yeşilin ve Mavi denizin güzel memleketi Ordu’nun medeniyet ve kültürün başkenti İstanbul da faaliyet gösteren Eyüp Ordulular Derneği, Eyüp Belediyesi Başkanı Remzi Aydın’ın katkılarıyla yeni mekânına kavuştu.

30 Kasım 2015 Pazartesi 12:20
Eyüp’te Ordulular Kahvaltı’da Buluştu!
Eyüp’te Ordulular Kahvaltı’da Buluştu!

Havadis Türk - (Özel Haber) - Yeşilin ve Mavi denizin güzel memleketi Ordu’nun medeniyet ve kültürün başkenti İstanbul da faaliyet gösteren Eyüp Ordulular Derneği, Eyüp Belediyesi Başkanı Remzi Aydın’ın katkılarıyla yeni mekânına kavuştu.

İstanbul’un manevi zenginliğiyle bilinen güzel ilçesi Eyüp Sultan da Ordulular pazar sabahı hep birlikte bir arada kahvaltı yaptı. Derneklerinin yeni mekân açılışına ve 3.olağan genel kuruluna iştirak etti.

Şenol Gündüz’ün başkanlığında yeni mekânına kavuşan Eyüp Ordulular Derneği yeni mekânının açılışı programıyla birlikte 3.Olağan Genel Kurulunu da yaptı.

Ordu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Avukat Ali Çelik’in divan başkanlığında yapılan 3.Olağan Genel Kurulda 7 olan yönetim kurulu üyesi sayılarını 13 çıkarırken, Genel İdare Kurulu (GİK) ve Yüksek İstişare Kurulu (YİK) oluşturulması için yeniden başkan seçilen Şenol Gündüz ve yeni yönetime yetki verildi.

Eyüp Belediyesi Başkanı Remzi Aydın ve Başkan Yardımcılarının katılımlarıyla gerçekleştirilen genel kurul sonrası protokol üyeleri ve misafirlerle birlikte Ordulular dernek merkezini törenle faaliyete açtı.

Eyüp Ordulular Derneğinin 3.Olağan Genel Kurul toplantısında birbirinden değerli protokol üyeleri de teşrifleriyle onur verdiler. Hep birlikte kahvaltı ettiler.

Genel kurul toplantısına; Eyüp Belediyesi Başkanı Remzi Aydın, Başkan Yardımcısı Cemal Memiş, Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Akit TV Genel Yayın Yönetmeni Bülent Sarıdiken, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Avukat Ali Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ORDEF eski Başkanı Sabri Çelebi, Şişli Ordu Dernekler Platformu Başkanı Çetin Akgül, Akkuşular Dernek Başkanı Yüksel Mıhçı, Gaziosmanpaşa Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Özdemir, İstanbul Müftülüğü Şube Müdürü Bahri Bilişmek, Halkbank Alibeyköy Şube Müdürü Asım Tanrıver, SGK Unkapanı Müdür Yardımcısı Cengiz Aydemir, Alibeyköy Ortaokul Müdürü Yüksel Kaya, Sanatçı Bülent Yılmaz ve Eşi menajer Hacer Yılmaz, Trabzon Kahramanmaraş Kardeşlik Köprüsü Derneği Başkanvekili Eyüp Kadir Kılcı, Gazeteci Akın Savaş Düz, Erzurumlular Dernek Başkanı Cahit Özaslan, Bayrampaşa Ordulular Dernek Başkanı Mustafa Tuç, Perşembeliler Dernek Başkanı Olgun Kaya, Korgan Yenipınar Dernek Başkanı Zikri Çamurlu, Ordulular Vakfı eski Sekreteri Dr. İsmail Demirbaş, Mesudiye Üçyol Dernek Başkanı Sönmez Okutan, Kadılar Köyü Dernek Başkanı Birol Gedik, Gaziosmanpaşa Gönüller Dernek Başkanı Sabahattin Üstün, Ünye Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halit Cımbırtoğlu, Ündef GİK Başkanı Cemil Demir, Giresunlular Derneği Kadın Kolları Başkanı Fatma Karabıçak, Damla Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Mehmet Gübül katıldı.

Haber: Eyüp Kadir Kılcı
Fotoğraf:Ahmet Özdamar - Akın Savaş Düz - Eyüp Kadir Kılcı

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv