Raylı Sistemler Teknolojisi Eskişehir’de Konuşuldu

Dassault Systèmes’in ulaştırma sektörüne sunduğu üç boyutlu çözümler sayesinde endüstrideki oyuncular iş süreçlerini en baştan tanımlayıp simüle edebiliyor, süreci sürekli takip ederek yönetebiliyor, sıfır hataya ulaşabiliyor. Raylı sistemler dünyasındaki son teknolojik gelişmeler Eskişehir’de düzenlenen ‘Raylı Sistemler Günü’ etkinliğinde konuşuldu.

17 Eylül 2015 Perşembe 12:03
Raylı Sistemler Teknolojisi Eskişehir’de Konuşuldu
Raylı Sistemlerde Teknolojinin Bugünü ve Geleceği Eskişehir’de Konuşuldu

Havadis Türk - Dassault Systèmes’in ulaştırma sektörüne sunduğu üç boyutlu çözümler sayesinde endüstrideki oyuncular iş süreçlerini en baştan tanımlayıp simüle edebiliyor, süreci sürekli takip ederek yönetebiliyor, sıfır hataya ulaşabiliyor. Raylı sistemler dünyasındaki son teknolojik gelişmeler Eskişehir’de düzenlenen ‘Raylı Sistemler Günü’ etkinliğinde konuşuldu.

Türkiye’de raylı sistemler hızlı bir gelişim içinde. Bu alanda birçok milli proje hayata geçirilirken, raylı sistemlerin tasarım, imalat gibi farklı süreçlerinde kullanılan yazılım teknolojilerinin de önemi artıyor. Türkiye için kritik bir endüstri olan raylı sistemlerde bugünü ve geleceği belirleyen teknolojiler; 16 Eylül Çarşamba günü Eskişehir Rixos Hotel’de düzenlenen RAYLI SİSTEMLER GÜNÜ 2015 etkinliğinde konuşuldu. Etkinlik dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Dassault Systèmes ve iş ortağı Cadem tarafından gerçekleştirildi.

Etkinlikte Türkiye’de hızlı bir gelişim içinde olan ve milli projeler yapılan raylı sistemler sektörünün bugünü ve geleceği üstünde duruldu, bu sektöre yönelik en son teknolojiler üzerine konuşuldu. Cadem CEO’su Ali Serdar Emre’nin açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte etkinliğe, Dassault Systèmes ve Cadem’in üst düzey yöneticilerinin yanı sıra iş ortakları, müşteriler ve ulaştırma sektöründen yöneticiler ve uzmanlar katıldı.

Raylı sistemlerde inovasyon

Etkinlik için yurtdışından Eskişehir’e gelen Dassault Systèmes Ulaştırma ve Mobiliteden Sorumlu Çözüm Direktörü Luc Feuvrier ise firmanın raylı sistemler sektörüne sunduğu vizyon ve çözümler hakkında bir sunum yaptı. Feuvrier, Dassault Systèmes’in ulaştırma ve taşımacılık sektörüne sunduğu üç boyutlu çözümler sayesinde endüstrideki oyuncuların dünyada ve Türkiye’de iş süreçlerini en baştan tanımlayıp simüle edebildiğini, süreci sürekli takip ederek yönetebildiğini ve sıfır hataya ulaşabildiğini söyledi. Feuvrier, Dassault Systèmes’in sunduğu çözümlerle raylı sistemlerde inovasyon sürecinin hız kazandığını ifade etti.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv