Robert Biswas Diener PERYÖN Zirve'de

Çalışanların olumsuz özellikleri yerine pozitif davranışlarına odaklanan şirketler verimliliği nasıl arttırıyor? Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN), 22 Ocak’ta ilk kez düzenlenecek “PERYÖN Zirve” ile bu soruyu uzman isimler ve örnek uygulamalarla yanıtlıyor. “İş Yerinde Pozitif Psikoloji” başlıklı Zirvenin ana konuşmacısı “Psikolojinin Indiana Jones’u” olarak tanınan ünlü uzman Robert Biswas-Diener.

19 Ocak 2015 Pazartesi 11:10
Robert Biswas Diener PERYÖN Zirve'de
PERYÖN Zirve’ye “Psikolojinin Indiana Jones”u gelecek,
“İş Yerinde Pozitif Psikoloji” tartışılacak


Havadis Türk - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) 2015 itibarıyla yeni bir zirve programına başlıyor. “PERYÖN Zirve” adı verilen ve yılda iki kez düzenlenecek etkinliklerin ilki 22 Ocak 2015’te, Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğiyle Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Zirvenin oturum sponsorluğunu Boyner Grup, medya iletişim sponsorluğunu Yenibiris.com üstleniyor. Zirveye iş dünyasından 300 profesyonelin katılması bekleniyor.

İlk PERYÖN Zirve’nin konusu “İş Yerinde Pozitif Psikoloji”. Etkinlik, PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Sevilay Pezek Yangın’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Zirvenin ana konuşmacısı “Psikolojinin Indiana Jones’u” olarak tanınan Robert Biswas Diener. Her meslekte, dünyanın her yerinde Para-Mutluluk ve Kültür ilişkisini inceleyen Diener zirvede, aynı adlı son kitabında ele aldığı “İçinizdeki Kötünün İyi Tarafı” hakkında konuşacak.

Zirvenin ikinci oturumunda Navitas Eğitim-Koçluk-Danışmanlık Kurucusu Demet Uyar moderatörlüğünde Eczacıbaşı-Baxter İK Direktörü Aslı Dizdar “İş Ortamındaki Pozitif Psikoloji Uygulamaları” hakkında konuşacak. Oturumun diğer konuşmacıları Sahibinden.com İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Pamuk ve Ford Otomotiv İnsan Kaynakları Müdürü Emel Akdemir.

“İş’in Sırrı Mutluluk” konulu oturumda, Digiturk İK Organizasyonel Gelişim Grup Müdürü Dr. Çağlayan Aktaş, Novartis Grup Eğitim Müdürü E. Devrim Keklik, Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Üyesi ve Tek Girişim Kurucusu Tijen Mergen ve Guru Management Consultancy Profesyonel Koçu Diana Misim söz alacak. Zirvenin son oturumunda, Boyner Grup, İK, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu “İşyerlerinde Gerçek Anları ve Bilinçsiz Yanlışlar” konulu bir konuşma yapacak.

PERYÖN Zirve ile ilgili ayrıntılı bilgi için: www.peryon.org.tr

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv