Amca'mızın yokluğunda çıkarttık!

Bu sayımızı, Genel Koordinatörümüz Kenan Amcamızın sağlığında yayınlamayı planlıyorduk!

22 Mart 2013 Cuma 20:40
 Amca'mızın yokluğunda çıkarttık!

 Amcamızın yokluğunda ikinci sayımızı çıkarttık!...

STS A- Mehmet Akif, yaşarken vakıf olmak istemiş ve vakfın ismini de yeni nesillere miras bırakmıştı. Bu mirası boynuna borç bilip devam ettiren değerli amcamız, Asım Vakfını kurmuş. Bu miras, bize bıraktığı en güzel hediyelerinden sadece biridir. Bu vakfın bahçesinde yeşeren nadide çiçeklerden biri olan Asım Dergisini de hayattayken ilk sayısını yayınlamış, ikinci sayısını da hazırlamıştı. Ömrü tükenirken bizlere bıraktığı, bir vasiyet niteliği taşıyan bu esere sahip çıkmak hepimizin görevidir. Hayata veda ederken son sözleri de Asım’dı.

“Mart ayının hemen başında hakk’a yürüyen muhterem Kenan Seyithanoğlu, Maraş’ın Kenan ağabeyi, biz gençlerin amcasıydı.” Genç yayıncılarımızdan Mevlana Demirel’in imtiyaz sahipliğinde Esra Kirik’in editörlüğünde pek çok saygı değer şahsiyetlerin yayın ve yönetim kurulunda görev aldığı ASIM DERGİSİ 2.Sayısı çıktı. Asım Dergisi ilk sayısı ücretsiz olarak dağıtıldı. 2.sayıdan itibaren abone olanlara ulaşacaktır. Abone olamayanların da ASIM’A rahatlıkla ulaşabilmeleri için seçkin dağıtım şirketleri, dergi gazete bayi ve kitapevleriyle anlaşma yapılmaktadır.

Asım dergisine ulaşabilmek için dergimizin resmi web sayfasını www.asimdergisi.com başta olmak üzere facebook ve e-posta adreslerimizle birlikte 05067427025 numaralı telefonla da irtibat kurabilirsiniz.

Asım Dergisi Hakkında: 

Dergimiz Kenan Seyithanoğlu’nun Genel Koordinatörlüğünde, Mevlana Demirel İmtiyazıyla, Esra Kirik’in editörlüğünde yayın yapmaktadır.

İcra kurulunda
Ahmet Rüştü Çelebi, Ahmet Nuri Şirikçi, Cihat Ciğer, Prof.Dr. Mustafa Gül ve Dr. Ömer Süha Uslu görev almaktadır.

Yayın Kurulunda;
Prof.Dr. Adnan Yüksel, Ahmet Taşgetiren, Ayşegül Seyithanoğlu, Prof. Dr. Bekir Karlığa, Hande Büşra Koca, Hasan Aksay, Halil Güngör Dokuzlar, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Yorulmaz, Yrd. Doç. Dr. İsmail Kıllıoğlu, Yrd. Doç.Dr. Lütfi Alıcı, Prof.Dr. Mustafa Fayda, Neslihan Demirel, Prof.Dr. Orhan Doğan, Yrd. Doç.Dr. Osman Sarı, Sevde Şirikçi, Av.Şebnem Taşan Kurt, Vehbi Vakkasoğlu, Doç.Dr. Yılmaz Daşçıoğlu, Yrd. Doç.Dr. Zeynep Kübra Şerefoğlu, Prof.Dr. Ziya Kazıcı’dan oluşmaktadır.

Anahtar Kelimeler: Asım Dergisi çıktı

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv