Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı

Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı Bir Kez Daha Haliç Kongre Merkezi’nde

18 Mart 2013 Pazartesi 10:59
Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı

Haber Merkezi - İstanbul’un deniz kıyısındaki tek kongre merkezi Haliç Kongre Merkezi, 4-7 Nisan tarihleri arasında Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı’yla sanatseverleri ağırlıyor.
Geçtiğimiz yıl da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Artbosphorus çağdaş sanat buluşmasına bu yıl yerli ve yabancı 200’e yakın sanatçının 1,500’ten fazla eseriyle katılması bekleniyor. Sanat galerilerinin de yer aldığı fuarda, sergilerin yanı sıra performans gösterileri, çocuklar için sanat atölyeleri gibi pek çok etkinlik gerçekleştirilecek.

Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı’na ikinci kez ev sahipliği yaptığını belirten Haliç Kongre Merkezi Genel Müdürü Handan Boyce, fuara katılan galeri, sanatçı ve ziyaretçi sayısının her geçen gün arttığını belirtti. Handan Boyce, şunları söyledi: “İstanbul bugün küresel ve bölgesel ticaretin, eğitimin, finansın, bilim, kültür ve sanat dünyasının en önemli merkezlerinden biridir. Haliç Kongre Merkezi şehrimizin bu küresel rolüne ve misyonuna kazandırılmış önemli bir değer olarak profesyonel yönetimi ile iki yıldır İstanbul’un marka değerine yakışır hizmet vermektedir. Haliç Kongre Merkezi salt kongre ve toplantı sektörünün değil İstanbul’un sosyal, kültürel ve sanat hayatının da lokomotifidir ve dünya çapında kültürel ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Artbosphorus Çağdaş Sanat Fuarı bu kapsamda çok değerli bir etkinliktir. Tüm sanatseverleri Haliç’te görmeyi arzu ediyoruz.”

Haliç Kongre Merkezi Hakkında:
16 bin m2’si açık alan olmak üzere 102 bin m2’lik bir alana kurulu olan Haliç Kongre Merkezi, deniz kenarına açılan ve gün ışığından yararlanan geniş galeri ve fuayeleri ile birbirine bağlanan dört ana bloğunda, 5 teknoloji harikası oditoryumun yanı sıra, 17 çok amaçlı toplantı salonu sunmaktadır.
İstanbul’un deniz kıyısındaki tek kongre merkezi olan Haliç Kongre Merkezi, açık ve kapalı alanlarında toplam 20.000 kişiye varan ağırlama kapasitesine sahiptir.
Haliç Kongre Merkezi, çok fonksiyonlu kullanım alanları, üstün teknik donanımı, zengin mutfağı ve misafirlerinin ihtiyaçlarına odaklı profesyonel ekibiyle, fuarlar, sergiler, kokteyller, gala yemekleri, düğün seremonileri, film galaları, şovlar, kültür ve sanat etkinlikleri gibi her türlü organizasyon için güçlü bir stratejik ortak ve İstanbul'un marka değerine yakışan etkinlikler için tercih edilen mekan olma özelliği taşımaktadır.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv