Asımın Nesli İstiklal Bayramiç'ten Motor Diyecek

2018 yılında vizyona girecek olan 'Asımın Nesli İstiklal' isimli sinema filminin yapımcıları İMAY yapımı temsilen Mehmet Akif Ersoy’un doğduğu, Çanakkale ilçesi Bayramiç’i ziyaret ettiler.

25 Eylül 2017 Pazartesi 13:48
Asımın Nesli İstiklal Bayramiç'ten Motor Diyecek
İSTİKLAL MARŞI BAYRAMİÇDEN BAŞLIYOR

2018 yılında vizyona girecek olan "Asımın Nesli İstiklal" isimli sinema filminin yapımcıları İMAY yapımı temsilen Mehmet Akif Ersoy’un doğduğu, Çanakkale ilçesi Bayramiç’i ziyaret ettiler.

Bayramiç belediye başkanı Sadettin Arslan’ın karşıladığı İmay yapımın yapım ortakları Yeşim Erbek ve İbrahim Akbaba beraberinde Projenin Genel Koordinatörü Zafer Kayaokay milli şairimiz Mehmet Akif’in evini ziyarete gidince duygulu anlar yaşadılar.

Oyuncu kadrosu Zafer Kayaokay tarafından her yönleriyle incelenerek seçilirken filmin çekileceği mekânlarda da aynı titizliği gösteriyorlar.

Bayramiç Belediye başkanı Sadettin Arslan ile birlikte Milli şairimizin evi sonrası merhum babasının görev yaptığı tarihi caminin restorasyonunu inceleyen ekip “ ASIMIN NESLİ İSTİKLÂL" filmi sayesinde tüm dikkatler Bayramiç’e çevrilecek, filmimize buradan başlayacağız değerlerimize neden sahip çıkmamız gerektiği de filmimizde en güzel şekilde anlatılacaktır” dediler.     Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv