Aşk-ı Mecnun'da Ünlüler Geçidi

Dizi ve sinema oyuncusu Elif Tayhan ve Kerem Baydar tarafından kurulan Tiyatro Yok Ki’nin Aşk-ı Mecnun oyunu dün Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi Müjdat Gezen Salonunda birçok ünlünün ve izleyicinin katılımıyla gerçekleşti.

19 Şubat 2013 Salı 21:53
Aşk-ı Mecnun'da Ünlüler Geçidi

 Dizi ve sinema oyuncusu Elif Tayhan ve Kerem Baydar tarafından kurulan Tiyatro Yok Ki’nin Aşk-ı Mecnun oyunu dün Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi Müjdat Gezen Salonunda birçok ünlünün ve izleyicinin katılımıyla gerçekleşti. Elif Tayhan, ‘Tiyatro izleyiciler televizyon da dizilere nasıl bağlılarsa oyunumuz Tiyatro oyunumuz Aşk-ı Mecnun’a da öyle bağlı olacaklar. Oyunun başından sonuna kadar iki dakika ara vermeden izleyicileri gülme krizine sokuyoruz. Aşk-ı Mecnun oyununu televizyona da taşımayı düşünüyoruz. Birkaç kanalla görüşmelerimiz devam ediyor. ’dedi

ERKAN ÖZERMAN SÜRPRİZİ

Aşk-ı Mecnun oyunun da yer alan Son zamanlarda adından medyada sıkça söz ettiren deneyimli oyuncu Elif Tayhan, oyuncu Kerem Baydar, Best Model Dünya İkincisi oyuncu İbrahim Gayberi, Best Model ve oyuncu Nil Ateş ile Ayşegül Akbıyık yer aldı. Oyunda yer alan İbrahim Gayberi’yi izlemeye gelen ve pasta sürprizi yapan organizatör Erkan Özerman dakikalarca kahkahalara boğuldu. Best Model Türkiye Birincisi Sezgi Sena Akay’ında izlediği oyunda Sarıyer belediye başkanı Şükrü genç oyunun sonunda oyunculara çiçek verdi.  Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezinde oynanan oyunda izleyiciler salona sığmayınca sandalye takviyesi yapıldı.  Oyunu izleyenler arasında değerli köşe yazarı ve program sunucusu Yüksel Aytuğ ile eşi de vardı.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv