Aslı Pekçetin 'Esmaların Mucize Sırları' Çıktı

20 yıldır tasavvuf ve felsefe konularında araştırmalarını sürdüren Aslı Pekçetin’in kitabı 'Esmaların Mucize Sırları' 25 Aralık’ta okuyucu ile buluşuyor.

27 Aralık 2018 Perşembe 14:35
Aslı Pekçetin 'Esmaların Mucize Sırları' Çıktı
ASLI PEKÇETİN’İN İLK KİTABI "ESMALARIN MUCİZE SIRLARI" RAFLARDA YERİNİ ALIYOR

MUCİZELERE İNANIR MISINIZ?


20 yıldır tasavvuf ve felsefe konularında araştırmalarını sürdüren Aslı Pekçetin’in kitabı "Esmaların Mucize Sırları" 25 Aralık’ta okuyucu ile buluşuyor.

Doğduğumuz anda bize tecelli eden isimlerin (Esma –ül Hüsna) aktif hale getirilmesinde, yüksek hayrımıza olan kapıların açılmasında ve evrenin şifrelerinin çözülmesinde bir anahtar olan "Esmaların Mucize Sırları", okuyucuları farklı bir içsel yolculuğa sürükleyecek.

Maşuk Kitap’tan çıkacak olan "Esmaların Mucize Sırları"nda yazar Aslı Pekçetin Esma-ül Hüsna'ları gökyüzü hareketlerine, gezegen saatlerine ve burçlarımıza göre nasıl çalışacağımızı, ayrıca DNA’mıza kodlanmış bu güzel isimleri zikrederek nasıl açığa çıkaracağımızı aktive edebileceğimizi anlatıyor. Kuranı Kerim ayetlerine göre hazırlanmış 52 haftalık muhteşem bir çalışma okuyucuları bekliyor.

Aslı Pekçetin Hakkında;
İstanbul doğumlu olan Aslı Pekçetin İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nin ardından eğitimini İtalya’da NABA Nuova accademia di belle arti Milano tasarım ve DOM DOMUS Academy’de Moda Marka işletmesi üzerine master yaparak tamamlamıştır. Ardından Türkiye ve Avrupa’da birçok firmaya perakende moda ve marka danışmanlığı vermiştir.

2012 yılında Aslı Pekçetin Tasarım markasını kurmuştur. 11 ülkede satış noktası bulunan tasarımcı, moda ve marka üzerine eğitim ve seminerler vermeye devam etmektedir. Tüm bunlarla beraber çok küçük yaşlarda başladığı tasavvuf eğitiminin ardından uzun yıllardır tasavvuf ve felsefe eğitimlerine araştırmalarına devam etmektedir. Reiki Master ,NLP Master, ACCCESS Bars, Vedik Astroloji, İslam Astrolojisi, Esma-ül-Hüsna üzerine de araştırmalar yapmakta ve eğitimler vermektedir. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv