'Çocuk İstiyorum' 29 Kasımda Duru Tiyatro'da

Tiyatro Keyfi'nin çok ilgi çeken komedisi 'Çocuk İstiyorum' bu hafta 29 Kasımda Duru Tiyatro'da, 1 Aralık'ta Borusan Oto Dolmabahçe Sahne'de ve 3 Aralık'ta da Kozzy Kültür Merkezi'nde sergileniyor.

28 Kasım 2017 Salı 21:39
'Çocuk İstiyorum' 29 Kasımda Duru Tiyatro'da
"ÇOCUK İSTİYORUM"...

Tiyatro Keyfi'nin çok ilgi çeken komedisi “Çocuk İstiyorum” bu hafta 29 Kasımda Duru Tiyatro'da, 1 Aralık'ta Borusan Oto Dolmabahçe Sahne'de ve 3 Aralık'ta da Kozzy Kültür Merkezi'nde sergileniyor.

Bekir Aksoy'un yazdığı, Turgay Kantürk’ün yönettiği “Çocuk İstiyorum”, hayat, evlilik ve ilişkiler üstüne incelikli, güncel bir komedi. Usta oyuncular Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy ve Kemal Başar’a genç yetenek Defne Bölükbaşıoğlu eşlik ediyor.

Işık tasarımı Yüksel Aymaz’ın, kostüm tasarımı Mine Erbek Gökbuget’in, müzikleri ise Bora Öztoprak’ın imzasını taşıyan “Çocuk İstiyorum”, sezon boyunca İstanbul ve Anadolu turnelerinde seyirciyle buluşmaya devam edecek.

“Çocuk İstiyorum”, evlenme tekliflerinin havada uçuştuğu, sürprizlerle dolu bir komedi. Oyundaki karakterler ilgi çekici: Taşlardan bile özür dileyen, boyundan, saçının azlığından, kilolarından şikayetçi çok zengin bir adam... Evlenmeyi kafasına koymuş, kurnazlığıyla aman dedirten fettan bir kadın... Uzun boyu, karizması, fit ve sağlıklı görünümüyle popüler olmaya mahkum bir doktor... Zekasına olmasa da güzelliğine oldukça güvenen bir genç kadın... Herkesin hem av hem avcı olduğu bu ilişkiler yumağında hedefi acaba kim vuracak?

Tiyatro Keyfi'nin biletleri Biletix ve gişelerde satışta olan tüm eserleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler, aylık oyun programları ve çağdaş, teke tek oyunculuk atölyeleri için ayrıntılı bilgi topluluğun www.tiyatrokeyfi.com.tr adresinden edinilebilir.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv