Gecenin Ruhu'nu Tüyap'ta İmzaladı!

Sosyal medya hikaye okumak ve paylaşmak için en iyi yer sloganıyla tanınan Wattpad üzerinde yazmış olduğu küçük hikaye ve roman makaleleriyle dikkat çeken Edremitli güzel yazar Gülçin Özbek Kuyumcu önceki gün açılan 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında okurlarıyla buluştu...

06 Kasım 2017 Pazartesi 03:17
Gecenin Ruhu'nu Tüyap'ta İmzaladı!
GÜLÇİN ÖZBEK KUYUMCU,
İSTANBUL KİTAP FUARINDAYDI!


Gecenin Ruhunu Tüyap'ta İmzaladı!
Sosyal medya hikaye okumak ve paylaşmak için en iyi yer sloganıyla tanınan Wattpad üzerinde yazmış olduğu küçük hikaye ve roman makaleleriyle dikkat çeken Edremitli güzel yazar "Gülçin Özbek Kuyumcu" önceki gün açılan 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluştu.

Yazar Gülçin Özbek Kuyumcu 10.Hol 11206 nolu Müptela Yayınları standında okuyucusuyla buluşmasında kitaplarını imzalarken okuyucu ile hasbihal etti.
Kitapları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Yazar kendisi gibi aynı yayınevi standında "Büyük Kaçış - Zemheri" kitabıyla ilk imza etkinliğine katılan genç yazar "Emine Doğan"a destek verdi.Genç yazara kitabını imzalarken yazar "Emine Doğan"da aynı jestle alçak gönüllü yazarı onure etti.

Tüyap'ta düzenlenen 36.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında Müptela Yayınları standında 3.kitabı "Küçük Mucizeleri" okuyucusuyla  "Betül Güçlü", kendisi gibi aynı stantta kitap imzalayan yazar arkadaşları Gülçin Özbek Kuyumcu ve Emine Doğan'a birer kitabını imzalayıp takdim ederken yazarlarda aynı nezakette jest yaptı.

46 TV Genel Koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı'nın mikrofonuna konuşan yazar Gülçin Özbek Kuyumcu; bugün İstanbul kitap fuarının ilk günü olmasına rağmen çok yoğun bir ziyaretçi trafiği var.Okuyucularımla ilk gün buluşmuş olsam da keyifli geçti.

Bugün burada beni yalnız bırakmayan okuyucularıma gönülden teşekkür ederken, Müptela yayınevi yöneticilerimize destek ve bu güzel çiçeklerinde ötürü de şükranlarımı sunuyorum.Dedi.

Üç Yazar Üç Kitap...İstanbul Kitap Fuarında Görücüye Çıktı!
GÜLÇİN ÖZBEK KUYUMCU: GECENİN RUHU

EMİNE DOĞAN: BÜYÜK KAÇIŞ-ZEMHERİ 

BETÜL GÜÇLÜ :KÜÇÜK MUCİZELER

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv