Jewelry Show’a damgasını vurdu.

Tekin Seyrekoğlu, Miss Turkey 2012 Açalya Samyeli Danoğlu’nu 500 bin $ değerindeki tasarımla taçlandırdı.

21 Mart 2013 Perşembe 18:19
 Jewelry Show’a damgasını vurdu.
Foto galeriye git
Tekin Seyrekoğlu’ndan 500 bin $’lık sihirli taç!

STS A - Tekin Seyrekoğlu, her yıl olduğu gibi, özel tasarımı ve özel tanıtımıyla 2013 İstanbul Jewelry Show’a damgasını vurdu.

İllüzyon gösterisi ile renklenen şovda; Tekin Seyrekoğlu, Miss Turkey 2012 Açalya Samyeli Danoğlu’nu 500 bin $ değerindeki tasarımla taçlandırdı. Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, 21-24 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Jewelry Show’da muhteşem bir tanıtım gerçekleştirdi. İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) düzenlenen 35. Uluslararası Mücevherat Fuarı’nda 21 Mart Perşembe günü yapılan ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan muhteşem şov herkesin beğenisini kazandı.

Miss Turkey 2012 Açalya Samyeli Danoğlu’nun güzelliği, Tekin Seyrekoğlu imzalı özel tasarımla taçlandı. 2007 Erkek Güzeli Serkan Tan’ın da yer aldığı ve sunuculuğunu ünlü televizyoncu Vatan Şaşmaz’ın üstlendiği tanıtım, illüzyonist Özgür Kapmaz ve Devrim Kömüş’ün gösterileri ile renklendi. Tekin Seyrekoğlu imzası taşıyan, göz alıcı ışıltısıyla Açalya Samyeli Danoğlu’nun güzelliğine güzellik katan, 500 bin $ değerindeki taç; yarım kg pembe altın kullanılarak, 140 carat yakut, 40 carat pırlanta ve 85 carat elmas ile bezenerek hazırlandı.

Taç takma töreni ise heyecan yaratan ve ilgiyle izlenen bir illüzyonla gerçekleştirildi. 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan Tekin Seyrekoğlu imzalı altın, elmas ve pırlanta tasarımları da fuar kapsamında sektör profesyonellerine tanıtıldı.

Tekin Seyrekoğlu Hakkında
Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, kurulduğu 1963 yılından bu yana altın sektöründe birçok yeniliğe öncülük eden, ülkemizin önemli kuyumculuk üretim firmalarından biridir. Her zaman ilklere imza atan Tekin Seyrekoğlu, Türkiye’de kalite standardının gelişmesine, elişini seri üretime de yönlendirerek altın takıda özgün bir stilin oluşmasına öncülük etmiştir. Ayrıca ürünlerin tanıtımında sektördeki ilk katalog çalışmasını da Tekin Seyrekoğlu gerçekleştirmiştir. Altına hükmetme sanatı olarak tanımlanan kuyumculuk, maharet, bilgi, deneyim ve ufuk gerektirir. Tekin Seyrekoğlu Mücevherat takıda yaratıcı çalışmanın, özgünlüğün ve yeniliğin simgesi olmuştur. Uzun yıllara dayanan birikimle tasarımlarında; yaratıcı çalışma, özgünlük ve kaliteyi bütünleştiren firma, Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarındaki seçkin butiklere hitap etmektedir.

www.seyrekoglu.com.tr

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv