Kupa Terapisi ve Öteki Sağlık Sultanbeyli’de İmzalandı!

Kahramanmaraşlı araştırmacı yazar ve Öteki Sağlık olarak adlandırılan doğanın zengin şifa kaynağı alanında derdine şifa arayanlara şifa bulmanın reçetesini yazan, yazmakla kalmayıp bilgi ve birikimlerini kitaba dönüştüren Nuray Karpuzcu yayımladığı Kupa Terapisi ve Öteki Sağlık adlı eserleriyle dün Sultanbeyli Kitap Fuarında okurlarıyla buluştu...

09 Ekim 2017 Pazartesi 11:35
Kupa Terapisi ve Öteki Sağlık Sultanbeyli’de İmzalandı!
ÖTEKİ SAĞLIK'TA İMZALAR ATILDI!..

Alternatif tıp diye adlandırdığımız hacamat-kupa terapisi, sülük tedavisi, kan grubuna göre sağlıklı beslenme konularında uzman ve araştırmacı yazar Nuray Karpuzcu dün İstanbul Sultanbeyli Belediyesince düzenlenen 3.Sultanbeyli Kitap Fuarında okuyucusuyla buluştu.

Sultanbeyli Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Sultanbeyli Kitap Fuarında Hayat Yayınları standında okuyucusuyla buluşan ve yoğun ilgi çeken Kahramanmaraşlı kadın yazarlarımızdan Nuray Karpuzcu okuyucularının ilgisiyle fuarda iş yoğunluğunun stresini attı.

Kahramanmaraş’ın Değerleri Her Yerde!..

Yedi Güzel insan memleketi Kahramanmaraş’ın değerleri her alanda her yerde yurdumuzun insanına ilimden irfana, edebiyattan sanata, kültürden akademik kariyere kısacası hayatın tam orta yerinde karşınıza çıkıyor.

Hafta sonu 46 tv genel koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı'nında takip ettiği kitap fuarında Kahramanmaraşlı araştırmacı yazar ve Öteki Sağlık olarak adlandırılan doğanın zengin şifa kaynağı alanında derdine şifa arayanlara şifa bulmanın reçetesini yazan, yazmakla kalmayıp bilgi ve birikimlerini kitaba dönüştüren Nuray Karpuzcu yayımladığı Kupa Terapisi ve Öteki Sağlık adlı eserleriyle dün Sultanbeyli Kitap Fuarında yoğun ilgi ve alakayla karşılandı.

Kahramanmaraşlı yazar Nuray Karpuzcu 21-22 Ekim de tarihleri arasından saat 13.00-16.00 arası Anadolu'nun En Büyük Kitap Fuarı 4.Uluslararası Kahramanmaraş Kitap ve Kültür Fuarında Hayat Yayınları standında okurlarıyla buluşacak. Okurlarına kitaplarını imzalayacak. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv