Mehtap Şenkaya CNR Kitap Fuarında İmza Attı!

Ülkemizin son dönemde yetiştirmiş olduğu genç yazarlardan ve çocuk gelişim uzmanlarından Mehtap Şenkaya önceki gün Ensar Çocuk Yayınları standında minik okurlarıyla buluştu...

19 Mart 2018 Pazartesi 20:09
Mehtap Şenkaya CNR Kitap Fuarında İmza Attı!
YAZAR MEHTAP ŞENKAYA CNR KİTAP FUARINDAYDI!

Ülkemizin son dönemde yetiştirmiş olduğu genç yazarlardan ve çocuk gelişim uzmanlarından Mehtap Şenkaya önceki gün Ensar Çocuk Yayınları standında minik okurlarıyla buluştu.

CNR EXPO Fuar alanında düzenlenen CNR KİTAP FUARI'nda çocuk gelişimi üzerine yazdığı kitap serileri ve eğitim setleriyle çocuk okurların yakından tanıdığı isim olmayı başaran eğitimci yazar ve çocuk gelişim uzmanı Mehtap Şenkaya, Ensar Çocuk Yayınları standında minik okurları ve ebeveynleri ile bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşadı.

Semt konaklarında eğitici seminer programları ve olan ve yaza doğru çıkacak yeni eserleri için yoğun bir mesai ve program koşuşturması yaşayan yazar Mehtap Şenkaya Cnr kitap fuarında minik okurlarının ilgisiyle sinerjiyle enerji topladı.

Yazar Mehtap Şenkaya fuarda hem hayranlarıyla hasret giderdi hem de zamanı fırsatı çevirmeyi başardı.

Kahramanmaraş'ın sosyal medya tv kanalı 46TV ekranlarında Eyüp Kadir Kılcı'nın hazırlayıp sunduğu "46 TV de Kültür ve Sanat" programına fuarda stant içerisinde canlı yayın konuğu oldu.

Yayınlamış olduğu eğitici ve çocuk gelişimiyle alakalı birbirinden güzel eserlerini anlattı.Yakında çıkaracağı iki sürpriz eserden bahsetti. Önümüzdeki dönemde Anadolu vilayetlerinde yapılacak olan kitap fuarları ve hangi fuarlara katılacağını açıkladı.

Konyalı şair ve yazar Seca Öztürk ile aynı gün olan imza gününde karşılıklı yazarlar birbirilerine kitaplarını imzaladı.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv