Muhteşem Üçlünün Dönüşüde Muhteşem Oldu

Defalarca aynı skeçlerde yer alan Ersin Korkut, Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci üçlüsü, hiç zorluk çekmeden ekibe uyum sağlaması filmin yönetmeni İhsan Taş’ın yüzünü güldürdü...

04 Mart 2017 Cumartesi 13:16
Muhteşem Üçlünün Dönüşüde Muhteşem Oldu
MUHTEŞEM ÜÇLÜNÜN YENİ FİLMİ VİZYON İÇİN GÜN SAYIYOR

Daha önce “Çok güzel hareketler Bunlar” projesinde uzun yıllar birlikte görev yapan Ersin Korkut, Gülsüm Alkan ve Metin Keceçi, bu kez de “Parayı Bulduk” isimli sinema filminde bir araya geldi.

HAVADİS TÜRK - Defalarca aynı skeçlerde yer alan Ersin Korkut, Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci üçlüsü, hiç zorluk çekmeden ekibe uyum sağlaması filmin yönetmeni İhsan Taş’ın yüzünü güldürdü.

Filmde Kumarhane Müdürünü oynayan Gülsüm Alkan “Ersin Korkut ve Metin Keçeci ile daha önce defalarca aynı sahneyi paylaştık. Metin Keçeci’nin daha önce yapımcı firma ile çalışmış olması içimi rahatlattı ve projeye daha sıcak baktım. Ekibe dâhil olduğum daha ilk 5 dakikada yönetmenimiz İhsan Taş’ın güleç yüzünü görünce, güzel bir iş çıkacağı belli oldu. Bir kere bile sete asık suratla gelmedi ve ekibi sürekli motive edip kaynaşmasını sağladı. Onun o doğal enerjisi hepimizin enerjisini daha da yükseltti. Birlikte çalıştığımız için çok mutluyum” diye konuştu.

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Sami Çelik, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film vizyon için gün sayıyor.


 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv