Seyduna Türküleri-6 çıktı...

"Seyduna türküleri -6 Ahraz İstanbul ve Yas yemini" adıyla iki CD olarak 1 Nisan 2013 tarihinde müzik marketlerinde raflarda ki yerini alacak.

26 Mart 2013 Salı 01:02
Seyduna Türküleri-6 çıktı...
STS A  -

Son çalışmasındaki tüm şiirler ve besteler de yine kendisine ait..
Eserlerini 2002 yılından bu yana Kazım Koyuncu, Nurettin Rençber, Gülay, Brillant Dadaşova, Cengiz Özkan, Yasemin Göksu, İlkay Akkaya ve Cevdet Bağca başta olmak üzere çok sayıda ünlü sanatçı tarafından yorumlandı. Kitapları, şiirleri ve besteleriyle "yüreğinde sevmeyi bilenlerin sesi ve yorgun nefesi " olarak tanındı.

Ve “elimden gelen yüreğimdir” dedi. 
Her albümünde olduğu gibi yine amatör sesleri sanata kazandırarak akademi görevini sürdürmeyi de ihmal etmedi.

Yeni albümünü, "yüreğimde yıllardır biriktirdiklerimden damıttığım ve içimde birikmiş nefesimi de kattığım bir çalışma oldu. Sevmenin olgunlaştırdığı yüreğimin sesi" şeklinde yorumluyor. Seyduna’ nın karınca katarı yeni katılımlarla yola koyuldu, İnsancıllık uğrunda ölünecek bir hac varsa sanattır şiarıyla…

Hayatımıza renk katacak, yüreklerimize dokunacak besteleri ve şiirleriyle tanışmak için davetlisiniz.

LCV:
Ayşe Memiş aysememis@gmail.com
Yer: Alamut Kalesi Balık Sk. No: 6/5 Beyoğlu-İstanbul (Balık pazarı sonu, Tarihi Cumhuriyet Meyhanesinin karşısındaki sokak)
Tel: 0212 292 44 15
Tarih: 31 Mart Pazar
Saat: 17:00-19:00

Tanıtımımızı sanatçı dostlarımızla beraber yapacağız. Niyazi Koyuncu, İlkay Akkaya, Gülay, Onur Akın, Brilliant Dadaşova, Efkan Şeşen, Birsen Tezer, Hilmi Yarayıcı, Geneliş Sendika Başkanı Nebile Çetin, Zeki Çelik, Cengiz Özkan, Yusuf Çetin, Rıza Akın, Mehtap Meral, Serhad Raşa, Yasemin Göksu, Ahmet Can Akyol, Özge Öz, Ayla Yılmaz, Tuncay Balcı, Hürdağ Aydın, Aydın Öztürk

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv