Tarzimon'da Herkes Tarzıyla Kazanıyor!

Tasarım ürünlerine odaklı sosyal alışveriş platformu, tarzimon kullanıcılarına en yaratıcı tasarımları ve tasarımcıları keşfetme, kendi butiklerini oluşturma ve butiğindeki ürünleri arkadaşlarına önererek bedava alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.

25 Mart 2013 Pazartesi 14:31
Tarzimon'da Herkes Tarzıyla Kazanıyor!
STS A - Tarzimon’da tasarımcı mağazalarının yanı sıra siteye üye olan ya da Facebook profili ile bağlanan kullanıcıların da butikleri bulunuyor.

Stiline güvenen kullanıcılar beğendikleri tasarımları butiklerine ekliyor ve sosyal çevrelerine öneriyor. Kullanıcılar, önerileri sonucu gerçekleşen satışlardan ürün fiyatının %10’unu kazanıyor ve bedava alışveriş yapabiliyor. Tarzimon, kadın giyim, ayakkabı, aksesuar, çanta ve takısından erkek ayakkabı ve aksesuarlarına, telefon ve Ipad kılıfı gibi teknoloji aksesuarlarından ev ve ofis yaşantınızı renklendirecek mobilya, aydınlatma ve aksesuarlara kadar birçok eşsiz tasarım ve tasarımcıya ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin en yaratıcı tasarımcılarını ve ürünlerini bir araya getiren Tarzimon, her yerde görülemeyecek tasarım ürünlerini kalite değerlendirmesinden sonra kullanıcıları ile buluşturuyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv